Sayfa 141/180 İlkİlk ... 4191131139140141142143151 ... SonSon
Arama sonucu : 1438 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

1. http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/912045 patron hisseyi artırmış görünüyor 2.4 gün önce yüzde 2 küsür satmıştı şimdi hisseleri deveye yüklemiş 2 patronda 71+6=77.29 yapmışlar

2.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/912045 patron hisseyi artırmış görünüyor 2.4 gün önce yüzde 2 küsür satmıştı şimdi hisseleri deveye yüklemiş 2 patronda 71+6=77.29 yapmışlar
    Sermaye arttırımından dolayı oluşan artma ,bence.

3.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    9 marta kadar rüchan hakkı tanınmş ,yaklaşık 1,5 ay ,ilk defa böyle bir zamana şahit oluyorum.Fiyatı nominale getirmeye baştan niyetlenmişler bence.
    yanlış yazmışım 9 nisan olacaktı ,yaklaşık 1,5 ay.

4. %300 bedelli artışına rağmen ,herhalde bu şirket iflas etmişki bu fiyatlara düşüp yatırımcısınıda iflas ettirdi.(elimde az bir miktar var)
    satıp ayrılsammı,yoksa her tabanda az az ilavemi etsem kararsızım.

5. patron hangi ruh halini bulunuyor ki tamamen ky batırdı , herhalde bu durumda özel güvenlik ordusu ile gezmekte, ha bu hesabı ky kapatmaz er yada geç bunun hesabını patron ve avenesi , ali gürsü şarlatanından keser bu iş o kadar alenileşti ki borsaya gelen ky tamamen spk yöneticileri müdahale etmeyerek kaçıracaktır. eskisi gibi yeniden üç kadameye piyasa oyuncuları birbirlerini düdükleyerek sürdürecekler piyasa oyuncuları artık akılını başına alması lazım gelen ky kaçırırsanız bir yirmi yıl yeniden baş başa kalırsınız , benim aralık ayından itibaren hiç zarardan kurtulamadım %40 zararım var bu hissede , bu şekilde müdahale etmeyerek spk şirket sahiplerine para kazandırıyor,
    buraya okuyan ky telegram gruplarını takibi bırakması lazım bu şahit olduğum bir durumu aktayım ne kadar kumpas içine çekildiğimizn göstergesi malum bu hisse adına telegramda, üç tane telegram grubu kurulmuş , herhalde bu gruplarıda ky takip etmek için patron kendi çalışanlarını kurdurmuştur ki iki grupta atılan kademe analizi dikkatli baktığımda farklı kullanıcılar tarafından grup atılmış olmak ile birlikte ancak tek bir kişi tarafından alındığını. bu sebeple her iki grupta ky patron tarafından yönlendirme amacıyla kurulduğunu düşünuyorum, her iki grup takip etmekten çıktım,takip etmenin bir anlamaa kalmadı kek yerine koyulduğumuz yeter artık,
    patron bu kafa ile ky ezerek para kazanma hırsı ile devam ederse yaş 70 olmuş ama paranı haksız emeksiz olarak kazandığını parayı mezara götüremiyeceksin, şirketlerine yatırımcı bulumayacaksın ky üzerinden kazandığın paralar kefen paran olsun, elbet bu hesabı er yada geç ödeyeceksin kimsenin hakkı kimsede kalmaz...
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

6.  Alıntı Originally Posted by teknikanalizim Yazıyı Oku
    Adamın birisi çok kızmıs snaırım mesaj veriyor tahtada.

31 31 31 31 adetlik seri halde binlerce lot alış satış sonra 69 69 69 69 69 69

Ne demek istiyor acaba akıllı olun üzerinize boşalırım felanmı
    Çok güldüm yaa

7. Arkadaşlar sizlerden ricam şu kişye patron patron deyip havalara sokmayın.
    lütfen sizler onu havaya soktukça oda bizlere

10k lot aldık bakalım neler olacak batarsa üzülmem riski görerek aldım

Sayfa 141/180 İlkİlk ... 4191131139140141142143151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •