Sayfa 148/180 İlkİlk ... 4898138146147148149150158 ... SonSon
Arama sonucu : 1438 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

1. 16.03.2021 tarihi itibari ile kalan rüchan miktarı 75.217.000 adet olup ana hisseye dönüşecek miktar 230.856.000 adet görünüyor.

Halen dışarıda yüklü miktarda 75.217.000 adet rüchandan dolayı dönüşecek hisse olduğu görünüyor.

Bu hissede teknik felan vb hiç bir şey işlemiyor. Özeti şimdilik bu gibi görünüyor. YTD.

2. Adamın ocağına incir ağacı dikildi..

16.03.2021 tarihi itibari ile kalan rüchan miktarı 75.217.000 adet olup ana hisseye dönüşecek miktar 230.856.000 adet görünüyor.

Bu miktar onda bire düşmediği sürece 9 nisana kadar ve sonrası için bile akıbet nasıl olur diye endişe duyulmadan edilmiyor. YTD

3.  Alıntı Originally Posted by Serçe Yazıyı Oku
    Adamın ocağına incir ağacı dikildi..

16.03.2021 tarihi itibari ile kalan rüchan miktarı 75.217.000 adet olup ana hisseye dönüşecek miktar 230.856.000 adet görünüyor.

Bu miktar onda bire düşmediği sürece 9 nisana kadar ve sonrası için bile akıbet nasıl olur diye endişe duyulmadan edilmiyor. YTD
    ne kadar olumsuzsunuz,daha nominal değere gelmesine çok var,

4. İzmir Demir Çelik evveliyatın k/y larını şu veya bu sebepten dolayı üzmüş karalar bağlatmış olabilir ( ben torunlara bırakacağımdan kafama takmıyorum) ama yeni k/y nın Çelik gibi dostu olabilir. Yıllardır Orhan babanın “Batsın bu dünya” şarkısı bile dünyayı batıramadıktan sonra idç ğide kimse batıramaz nominal da olsa bekleyen değil o vakit geldiğinde alan Derviş çorbayı içer ve muradına erer ytd

5.  Alıntı Originally Posted by teknikanalizim Yazıyı Oku
    Sağlam destek 2,22

İDEAL alım noktası 1,25

Ne var ne yok al seviyesi 0,61

EVİ BARKI SAT FİRMA İFLAS ETMEDİ İSE BÜTÜN PARAN İLE ALACAĞIN SEVİYE 0,45....

Kısa vade 2,66 tepki vermesi gereken noktadır patron ve tahtacının 7 sülaleisne küfür ettirmemesi gereken kritik eşiktir
    oldu olacak 0.25 deyin rahatlayın,

yazıktır, vebal alıyorsunuz.

zararda olup yazınızdan etkilenerek satan olursa ve hisse sonra yükselmeye başlarsa ne yapacaksınız!

is the average of five people around the human..

6.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    oldu olacak 0.25 deyin rahatlayın,

yazıktır, vebal alıyorsunuz.

zararda olup yazınızdan etkilenerek satan olursa ve hisse sonra yükselmeye başlarsa ne yapacaksınız!

is the average of five people around the human..

Ne alaka dostum,

2,60-66 buralardan dönmeli diyorum yataya bağlayıp yoluna devam etmeli.

Bende 50 bin zarradayım ama sıkıntı yok bekliyoruz.

0,25 olsa zaten iş bitmiştir.

Yazdıgım rakamlar teknik oalrak olası rakamdır, orda olması gerkeli nalamına değil.

Sonucta bedelliden 1,2 milyar kasaya girecek.... İzdemir enerji vs bugun 500 milyon dolarlık yatırım demek ve halka arz ediliyor buradan da 1 milyar gelse kabaca kasaya 2 milyar gelir.

Yıllık 5-6 milyar satış yapıyor, emtialar arttıkca artıyor demir çelikte olmazsa olmaz.

Bu şirket iş bilenlerde olsa çok farklı seyler konusurduk.

Son dönemde kur riski doğru yönetilemediği için bu hale geld.

Finansal gider olmasa şirket o biçim kar açıklar zaten.

7. Yığdıkça yığıyorlar kansızlar,bu gün taban yapmasa iyi

8. Düşsün düşsün. düştükçe alayım da hiç değilse tepedeki zararlarım çıksın. Bazıları batmaktan konuşuyor, 45 yıllık şirket. ben hisseye girdim diye batacaksa nasipten öte yol yok :D ytd.
    Arkadaşın dediği bana da mantıklı geldi.
    Sonucta bedelliden 1,2 milyar kasaya girecek.... İzdemir enerji vs bugun 500 milyon dolarlık yatırım demek ve halka arz ediliyor buradan da 1 milyar gelse kabaca kasaya 2 milyar gelir.

Sayfa 148/180 İlkİlk ... 4898138146147148149150158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •