Sayfa 118/180 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168 ... SonSon
Arama sonucu : 1438 madde; 937 - 944 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,127
     Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    İçi boş hisse mi ?????
    bu hisse senedi borsanın en bedava hisse senedi.
    sadece limanı 150 milyon dolar eder.
    3 gemisini, termik santralini, halen yatırımda olan akdemir fabrikasını saymadım bile.
    10 sene önce 1 milyar dolara gelmişti değeri.
    Borsada gerçek değerini bulamayan hisse boştur,boş olduğundan diğer boş olan hisseler gibi gitti,neredeymş bu zamana kadar,2.50 fiatlardan 1.50 fiatlara indi,İskenderun tonlarca kar yazıyor,ama hiç yol alamıyor doğru dürüst,üstelik bir ara gözaltına bile atmışlardı,1.60 fiatına indi 6'dan,esas onun değeri 10-20 arası bir yerde olması lazım karlılık oranıylan,ama olmuyor,çünkü boş hisseler revaçta,malı mülkü ne olsa neye yazar satılığa çıkarmadığı sürece,sadece bunu satış haberi uçurur,zarar ederse işte böyle sürünür.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    1.50 cıvarından aldık,amaç 1.70 satmaktı,kalktı 70 sattıktan sonra 2 üstü tavan çekti...demekki içi boş hisselere yatırım yapacasın,İskenderun gibi içi dolulara değil,neyse mecbur ounuylan avunacağız.
    Su anda zarar yazan bir firma. Demir çelik sektörü tamamı öyle. Akdemir yenilendi onun açılışı olacak hafta başı. Fakat benim şahsi dusuncem İdç satılıyor Azeriler yada Habaş alıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Değil
    Yine makyajlı bir bilanço
    Özkaynakları 104 milyondan 484 milyona çıkmış
    Cep to cep birnevi
    Evet tamam pek parlak değil ama
    İflas edicek bir durum yok
    Papaz işini bilir, kaçın kurası gözünü toprak doyursun Papaz amin
    ...................
    Aynenn.
    ...................

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    enerjide batık krediler vs, bunu da etkilermi bildiğim kadaryla borcun en büyük kamburu enerjiden geliyor
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

5. ne canlar yanmıştır (

6. 2.70 - %17 küsür artıdan
    2.19 - %4 eksiye.
    Bugün borsadan nefret ettiğim kadar hiç bir şeyden nefret etmedim.
    Buna vurgun denir.
    Bu vurgunu yapan Allahsız oruspu çocuğu al o vurgun paralarını *****n amına sok

7. Tavan yapacak izlenimi verip kesime başladı. Daha iflah etmez bence. Ytd.

8. Angry

dertleşmek için yazıyorum. devre kesiciden sonra aldım bi miktar. 2.66 dan satış tuşuna bastım telden.
    meğersem satış yerine al tuşuna basmışım. yanii elimdeki kadar bi miktar daha almışım.
    kapanışa baktım acayip moralim bozuldu.
    bi al-sat yapıp kar edelim derken acayip zararım oldu yarım saatte.
    küfür etsem cezaa alcam.
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Sayfa 118/180 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •