Sayfa 176/180 İlkİlk ... 76126166174175176177178 ... SonSon
Arama sonucu : 1438 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by philosophyt Yazıyı Oku
    Sizin de dediğiniz olacak yani 7 leri aşıp bir çırpıda gidecek evet...lakin 3 yıldır destek-direnç noktalarından alıp satsaydık beklememize gerek kalmazdı. Beklemek için de çelik gibi bir irade gerekiyor...Hala hissedeyim, sonuna kadar da olacağım fakat sinirlerimizi çok yıprattılar.
    Hemde nasıl. Çok zorluyor, hiç mal kaptıracağım derdi yok. Endeks kötüyken yapıyor. Gerçi hisse toplu ama gap leri almaya iniyorsa 4.43 e kadar yolu var ne yazıkki. Çok sabır lazım.. YTD.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

2. Usd bazinda son gap i daha önce yakalıyor . 26 cent civarı, yani 5.05 gibi. Hareketlerine bakılırsa sanki endeksle beraber hareketinde iştah aşağı doğru… YTD…

Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

3.  Alıntı Originally Posted by Architect Yazıyı Oku
    Usd bazinda son gap i daha önce yakalıyor . 26 cent civarı, yani 5.05 gibi. Hareketlerine bakılırsa sanki endeksle beraber hareketinde iştah aşağı doğru… YTD…

hosgeldin...hos olucak ins...

bu tahtayı yapan üstat..mal toplamaya calısıyorda...3 gr için 3 tonu kaybetme derim..ben her 1 gr alıyorum..bilginize..

ufak balık...ağ a yakalanmaz..

,5 tl den 50k alırım yetrki bassın..

ytd.ytd..

4. KAP: IZMDC [ ] İZMİR DEMİR ÇELİK SANAYİ A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1138057
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2023-04-14
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi 28.03.2023
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Şirketimizin %85,44 oranla bağlı ortaklığı konumunda olan İzdemir Enerji Elektrik Üretim A.Ş. paylarının halka arzına yönelik olarak Sermaye Piyasası Kuruluna Kayıtlı Sermaye Sistemine Geçiş ve Esas Sözleşmenin Sermaye Piyasası Mevzuatı'na uyumunun sağlanmasını teminen 01.12.2022 tarihinde yapılan başvurunun 28/03/2023 tarihli Özel Durum Açıklamasında onaylandığı açıklanmıştı.

İzdemir Enerji Elektrik Üretim A.Ş.'nin paylarının halka arzı kapsamında kayıtlı sermaye tavanı içerisinde beher değeri 1,00 TL olan 75.000.000 adet payın sermaye artırımı, 40.100.000 adet payın ise mevcut ortaklardan İzmir Demir Çelik Sanayi A.Ş.'nin paylarının halka arzı olmak üzere toplam 115.100.000 adet payın halka arz edilmesine karar verilmiştir.

Halka arz işlemine yönelik olarak Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri uyarınca hazırlanan taslak izahname ve fon kullanım raporunun yer aldığı başvuru dosyası Sermaye Piyasası Kurulu ve Borsa İstanbul A.Ş.'ne eş zamanlı olarak 14.04.2023 (Bugün) tarihinde teslim edilmiştir.

Sermaye Piyasası Kurulu'na sunulan başvuru dosyası içerisinde yer alan taslak izahname ve fon kullanım raporu İzdemir Enerji Elektrik Üretim A.Ş.'nin www.izdemirenerji.com ve lider aracı kurum Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.'nin www.garantibbvayatirim.com.tr adresli internet sitelerinde yayınlanacaktır.

Halka arz süreci ile ilgili gelişmeler kamuoyu ve yatırımcılar ile ayrıca paylaşılacaktır.

Saygılarımızla,

İşbu açıklamamızın İngilizce çeviri metinlerinde herhangi bir farklılık olması durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Dönem karı (zararı)

2023/1 : 461.758.245

2022/1 : 178.004.278

6. kimse yog.. ohh.. miss.. tabi bence
    Baba yorgun evlat, fazla bıdı bıdı yapma...!!!

7. Can2 santrali kapasite 340 mw pd 1 milyar dolar
    İzmdc santrali kapasite 360 mw pd 350 milyon $
    + kardemirin kapasitesine yakın demir üretim kapasitesi.
    +santralin halka arzı, güzel para girişi.
    Ne olur ? Bekleyelim görelim.

8. Piyasa fark etmeye başladı ama hala yeterli değil.

Sayfa 176/180 İlkİlk ... 76126166174175176177178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •