Sayfa 133/180 İlkİlk ... 3383123131132133134135143 ... SonSon
Arama sonucu : 1438 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

1. Kap ta haber var. Şirkete 435 Milyon giriş var diğer şirketten virmanlamislar yarın nasıl olacak göreceğiz

2. sıktın artık yani...

3. Arkadaslar 460milyon civari para nerden geldi ..satilan lotdan geldi .derinlik izleyen biri ky almadigini bok gibi ortada goruneni gormuyormu .simdi ust kademe 20bin lot yaziyor alan yok .adam kademe biter bitmez lot yazdi .bunu daginik takasdan alan belli degilmi ky 5gunde 500mikyonluk lotu alacak kadar salakmi? Canlari cikana kadar bir lot yok 100bin lot var blok satis yaparim 30tl o fon gelsin alsin.bu fiyatda beklerse 500bin lot yaparim siktn sene vermem. Ben o kadar biriyim ki benle sidik yarisi yapannkaybeder.

4. Artık yükselme zamanı gelmedimi

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hala bezdirme dewam eder diye düşünüyorum ama 10 dan assayads sittim sene inmez yukarda da aciklamis sagksub arkadas
    Aynen öyle 5 kademe arasında paslaşmalar devam edecek gibi bakalim kalkis ne zaman olur

Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Az bir şey aldık aldıgım gibi cok deli kar gördüm kar gördüğüm kadar zararda var şuan bedelli halka arz bakalım cıkacak mıhaber

7. kendini bilen kişi ne için yaşar, şerefi, haysiyet, namusu, itibarı için yaşar....kendim için söylüyorum şerefim haysiyetim itibarım namusum olmadıktan sonra sokağa çıkıp serbestçe dolaşamadıktan sonra çuvalla parayı ne yapayım, bir bu şirketin güç odakları çuvalla para kazansanız ne olacak ne kıymeti olacak itibarın şerefin haysiyetin olmadıktan sonra herkes sizin için h...rsız dedikten sonra ky cebindeki üç kuruş paraya göz koyduktan sonra bir anlama yok sizi bundan sonra bu piyasadaki herkes böyle bilecek birde ali gürsü p... var allah onun öyle yapsınki birdaha konuşamazsın çanak oldun herşeye ....tamam piyasa iner çıkar ama bu şekilde operasyon çekme ile ky anası bellenmez..
    benim gözümde hiç artık zararı çıkarayım bir daha tarafına dönüp bakmam
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

8. sn. Alpaslan.

şeref, itibar, haysiyet vs. diyorsun ve haklısın da,

ama günümüzde maalesef o dediklerinin hepsi de maddiyata tahvil edilmiş durumda,

yani ne kadar paran varsa, o kadar itibarın var.

ne dersek diyelim ama k.y böyle tabiri caizse akın akın borsaya hücum ederken, adını, ne iş yaptığını bile bilmedikleri hisselere ucuz mu pahalı mı diye düşünmeden atlarken bizimki anca havanda su dövmekten öteye gitmez..

is the average of five people around the human..

Sayfa 133/180 İlkİlk ... 3383123131132133134135143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •