Sayfa 143/180 İlkİlk ... 4393133141142143144145153 ... SonSon
Arama sonucu : 1438 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

1. Şunu da unutmadan eklemeliyim;

bu satışlarla ki son olduğunu temenni ediyorum yine "tahmini" olarak rüçhan işleri bittikten sonra halka açıklık oranı % 26 civarı olacak ki bence bu can sıkıcı satışlara göre yine de makul bi rakam gibi..

is the average of five people around the human..

2. gelen 2020 bilançosunu inceleyen arkadaşlar,

sadece ben yazmış olmayayım, sizlerinde yorumlarını bekliyorum.

yeniden değerleme ve kurdan gelen olumlu katkı ile finansal borçlardan zarar 200 mln. civarı azalmış,

özkaynak bu sonuçlarla - 350'den +400'e ulaşmış,

ve bana göre en olumlu tarafı faaliyet karı 330 mln. gelmiş ki, bu rakam 2019'da sadece 12 mln imiş..

Teşekürler herşey icin
    Emek edip verdiğiniz bütün bilgiler içinde..
     Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Aynen dediğin gibi arkadaşım,

3k TL verip 3k lot hisseye çevirebiliyorsun..

Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. arkadaşlarana senedimi almak r mi almak kârlı şu anda

5. Bu maç ta daha çok gol olur. Hakemsiz oynanıyor, ofsayt yok, var yok, el ile gol atsan kabul ediliyor tribünler boş taraftar tamamen salmış kendini teknik direktör yani speğin kralını kraliçesini getirsen nafile ytd

6. Patron satışının tek iyi yanı şirket ilk değerlendirmede alt pazardan ana pazara çıkmış olacak.
     Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Şunu da unutmadan eklemeliyim;

bu satışlarla ki son olduğunu temenni ediyorum yine "tahmini" olarak rüçhan işleri bittikten sonra halka açıklık oranı % 26 civarı olacak ki bence bu can sıkıcı satışlara göre yine de makul bi rakam gibi..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

BUGÜN RÜÇHAN ALANLARI MALİYETİ 2,74 ana tahtada dün rüçhanları 6,70 iken 6,00 oradan 5,90 oradan 5,00 veren garanti yani dün 5,00 ortalama ile alanın maliyeti ana tahtada 2,67 geldi.dün 3,08 kapatan tahtanın taban açması normal.sonuçta bu mallar karşılanıyor...9 nisana kadar çok su getirir götürür bu tahta herzaman paranın 4/1 ile işlem yapmak lazım bu tahtada terste kalabiliyoruz bürüt oldugu için...
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

şirket izdemir ENERJİ halka arz yapmak için TSKB ile anlaştı bakalıM olgunlaşssın spk müracat haberi bi gelsin..bedelli sonuçlansın ederi buralar olmayacak..ŞİMDİ BİR LİMANI 3 GEMİSİ VE 350 MGW TERMİK SANTARLİ OLAN FABRİKA arazisinin boş hali ile piaysa degeri kadar olması gereken yada sadece termik santralinin yatırım maliyeti 390 milyon USD(2014 YILINDA)YANİ YAKLAŞIK 3 MİLYAR TL..YANİ KISACASI içi dolu bir şirket kur zararları yüzünden zarar yazıyor 2021/3 aylık hele bi gelsin tekrar degerlendirelim...2,22/2,42arası dip bence tabiki piyasalarda anormal düşüşler olmaz ise...
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

Sayfa 143/180 İlkİlk ... 4393133141142143144145153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •