Sayfa 102/422 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 3376 madde; 809 - 816 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. Takaslar çok güzel arkası yarın inşallah.

genel para girişi / para çıkışı

3. Para girişimde olmuş 6 milyon, endex müsaade ederse gider bu kara kaçan.

Gidiş sanki karakaçan değil de yarış atı olacak gibi.

5.  Alıntı Originally Posted by para Yazıyı Oku
    Gidiş sanki karakaçan değil de yarış atı olacak gibi.
    Hadi inşallah ilk çeyrekte müthiş kâr bekliyorum ilk 6 aylık siparişler full doldu dedi Karsan Ticari İşler Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Arpacıoğlu..
    Y.t.d

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Arpacıoğlu:Üretim anlamında yoğun bir dönem yaşıyoruz. İlk 6 aylık üretim planımız şu an doldu. İkinci altı ay için de siparişler toplamaya çalışıyoruz” diye konuştu. Geçen yılın ilk çeyreğinde 50 adet Jest+ satışı gerçekleştirdiklerini belirten Arpacıoğlu, söz konusu rakamın 2018’in aynı döneminde 200’e ulaştığına dikkat çekti. Arpacıoğlu, ayrıca bu yıl Jest’in Euro 6 motorlu otomatik vitesini tanıtıp satışa sunacaklarını da sözlerine ekledi.

7.  Alıntı Originally Posted by Kompresör Yazıyı Oku
    Hadi inşallah ilk çeyrekte müthiş kâr bekliyorum ilk 6 aylık siparişler full doldu dedi Karsan Ticari İşler Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Arpacıoğlu..
    Y.t.d

lk 6 aylık üretim planımız şu an doldu. İkinci altı ay için de siparişler toplamaya çalışıyoruz" diye konuştu. Geçen yılın ilk çeyreğinde 50 adet Jest+ satışı gerçekleştirdiklerini belirten Arpacıoğlu, söz konusu rakamın 2018'in aynı döneminde 200'e ulaştığına dikkat çekti.

8. Otomativ sektörü yıllardır yaptığı rallilerden hem lastiklerini yaktılar hemde motorlarını. Karsan onlar ralli yaparken sadece baktı. Ama son bilanço ile karsan yıllardır uyuduğu güzellik uykusundan uyandı, güzel bilançoların ve güzel haberlerin devamı gelecek gibi görünüyor. Şimdi karsan ralli yapmalı diğerleri bakmalı diyorum.

Sayfa 102/422 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •