Sayfa 104/423 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 3381 madde; 825 - 832 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

En büyük ihale gitmesini düşünmeleri yoksa ağzınla kuş tutsan hava cıva.

2.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Ne yaptıkları belli değil amk. Haberleri gönderip gönderip mal mı çakıyorlar anlamadım gitti bu tahtayı.
    Size katılıyorum, az bi şüphem vardı ama oda bu haberlerle bitti, iyi haberler zirvede kötü haber dipte gelir kural bu,, adamlar nereye yazsam gelip malı verip 2 -3 kademe yapıp alıcı bekliyor, vay aq... Az daha alıp ortalama yapayım derken malı yıktılar bana bakalım ptesi son ya gerek ya merro , kol bacak ne varsa keserim artık... Burda da kaybettik bu ne arkadaş yaaa

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu hisse hiç bir zaman anlaşılamamıştır.Satarsınız bir bakarsınız gitmiş.Senelerdir böyle.

Geçen gün yazdığım gibi gelin dostlar her üç kağıt mevcut 3 miliyona alış 3 milyona satış nasılsa hiç kimse incelemiyor.

Altın hisse durumu kalkmadıktan sonra burası patronların tezgahı olmaya devam eder.

6.  Alıntı Originally Posted by para Yazıyı Oku
    Altın hisse durumu kalkmadıktan sonra burası patronların tezgahı olmaya devam eder.
    Altın hisse durumu ne demek??

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Borsadan ne kadar hisse toplasanız da hatta yüzde 99 bile olsa yönetim kuruluna giremezsiniz hala patron kurucudur sizinle oynar.

8. KARSAN'dan herkes beklentisini bitirmiş heralde... forumda takipler bitmiş, kimse merak etmiyor demek...

Yerinde say sen KARSAN...
    HİÇ ARTMAYA BİLE TENEZZÜL ETME EMİ....

OTOKAR almış başını gitmiş , sen ondan sakın örnek alma emi....

Bu Abd posta arabası ihalesi biraz oynatır yerinden gibi geliyor, o da kim öle kim kala açıklanır belli değil, fiyat uygun gelir amerikalılara ama araya ermeni lobisi girmezse...

SM-G955U1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 104/423 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •