Sayfa 120/425 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon
Arama sonucu : 3393 madde; 953 - 960 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

Kok ulasim sirketi karsan istiraki degilmis o nedenle olumsuz bir durum var anladigim
    Yt.tav.dg

2. İnan Kıraç - YÖNETİM KURULU BAŞKANI
    İnan Kıraç, kariyerine 1961 senesinde Koç Grubu'na bağlı Ormak A.Ş.'de satış memuru olarak başladı. 1966 yılında Fiat kamyonlarının ve midibüslerinin imalatçısı olan Otoyol'un genel müdürlüğüne atandı. 1970 yılında Türkiye'de üretilen Fiat marka otomobillerin pazarlama ve dağıtım şirketi Tofaş Oto Ticaret A.Ş.'nin genel müdürü oldu. Önce Koç Holding'in Tofaş'tan sorumlu başkan yardımcılığına, daha sonra Koç Holding A.Ş. otomotiv grubu başkanlığına atandı. 1998 tarihinde emekliye ayrılıncaya kadar Koç Holding A.Ş. yürütme kurulu başkanı (CEO) olarak hizmet veren Kıraç, Türk otomotiv sanayinin gelişiminin her anına tanıklık etmiş, her ayrıntısına profesyonel yönetici olarak emek vermiş ve birçok dev fabrikaya imzasını atmıştır.

İnan Kıraç, Kıraça Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı, Karland Otomotiv Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı, Kök Ziraat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı, Heksagon Mühendislik ve Tasarım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı, Sirena Marine Denizcilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı, Kök Finansal Yatırımlar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı, Kök Enerji Yatırımları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı, Sirmar Denizcilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı, Silco S.A. Yönetim Kurulu Üyeliği, Karsan Otomotiv Sanayi Mamulleri Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı, Suna ve İnan Kıraç Vakfı Kültür ve Sanat İşletmesi Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği, Galatasaray Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Mütevelli Kurulu Üyeliği, Adabey Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı, Vaniköy Gayrimenkul Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı, Vaniköy Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık A.Ş. Müdürler Kurulu Başkanlığı, Kepi Turizm Danışmanlık Gayrimenkul Yatırımları ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Kepi Gayrimenkul Danışmanlık ve Ticaret Ltd Şti Müdürler Kurulu Başkanlığı gibi görevleri de yürütmektedir.YTD

3. 2018/3 faaliyet raporunda ıştirakleri arasında kök... diye bir şirket yok.Ltf.biri izah etsin.Gene kumpasa mı geldik yoksa...

4. "... ilgili Şirkete %19 oranında pay sahibi kurucu ortak olarak, Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İnan Kıraç'ın %100'üne sahip olduğu, Kök Ulaşım Taşımacılık A.Ş. iştirak etmiştir...." bu açıklamaya güncelleme gelmezse; size(bizi kastederek) geçmiş olsun, yönetim kurulu başkanımızı tebrik ederiz demediği kalmış. Ortak %100 inan kıraç demiş açıkça.. Vestel ile kıyaslama yapan arkadaşlar, Zorlu açıklamada;
    " 2 Kasım 2017 tarihli açıklamamıza ilişkin olarak, Zorlu Holding AŞ'nin tarafı olduğu Ortak Girişim Grubu kapsamında yürütülen çalışmalar neticesinde,Vestel Elektronik Sanayi ve Ticaret AŞ'nin Türkiye'nin Otomobili Projesi'nde temel olarak elektrikli binek otomobil üretmek ve bunu destekleyici faaliyetleri yürütmek amacıyla kurulması planlanan "Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş."ne %19 oranında pay ile kurucu ortak olarak iştirak etmesine karar verilmiştir. Bu kapsamda, 31.05.2018 tarihinde Pay Sahipleri Sözleşmesi ve Esas Sözleşme imzalanmıştır. Gerekli prosedürleri takiben şirket kuruluşu tamamlanacaktır." diyerek Vestel in işin içinde olduğunu beyan etmiş.

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

5. Anlaşılan Yerli oto da üretim kısmında Karsan bandı kullanılacak..
    Direk değil dolaylı yoldan Karsan etkilenir..
    Bir Turkcell bir Vestel değil ama Karsan dan gerekli ar ge ve deneyim alınacak...
    yanikan ben konu da tecrübeliyim..ama Karsan ı buna bulaştırmam ama yeri geldi mi kullanırım demiş...
    Ben bunu anladım tüm yorumlardan ve kap geçmiş açıklamaları dahil...

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Geçmiş olsun hepimize ben biliyordum Karsan buna dahil olmayacağını

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Mahkemeye basvursak çözülmez mi 5 babayiğit acıklandıgında kıraca holdıng denildi. İnan kıraç denilmedi ki

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Gönderilen kap haberine bakar misiniż?2 kasım 2018 tarihli yazmış.YTD

Sayfa 120/425 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •