Sayfa 13/423 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 3378 madde; 97 - 104 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

genel para girişi / para çıkışı

2. Günlük

Haftalık

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3. Önümüzdeki günler çok güzel gelişmelerin olacağını düşünüyorum.
    Karsan ve pek çok önemli şirket hisseleri çok zorlu ve sıkıntılı bir haftayı
    minimum kayıpla atlattı. Buna da şükür diyorum.
    Önümüzdeki haftadan itibaren artık devletin vereceği destek ve teşviklere
    odaklanılacak. Bununla birlikte karsan'da dahil bazı önemli şirketlerin hisseleri
    bu teşvik ve destekleri olumlu fiyatlayacaktır inancındayım.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4. Teşvikden ziyade kendi kabuğunu bu sefer kıracağına inanıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Bunlar enbesil 2011 den beri devlet millet üzerinden fabrikayı idare ettiriyorlar.Zarar diyor devlete vergi vermiyor bedelli yapıyor besleme gibi yatırımcıdan para topluyor .Bu hükümetin neden sürekli zarar açıklayan bir şirket yerli oto projesine montajladığını da anlamak mümkün değil.Ama iyi ki oldu yalan yanlış adı geçti de eskisi gibi kuruşlara düşmedi.Fabrika sürekli zarar ediyor ama sürekli sov yapıyor nasılsa.
    Yerli oto taaa nihan ergül zamanının gündem oyalamacasıydı ya hayırlısı.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...43#post1806443

Haftalık hisse yarışmamızda kurallara uygun 3 hisse seçin bir hafta yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. 2.10 u geçer inşallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Industria Italiana Autobus S.p.A. tarafından Karsan'a 23,1 milyon Euro tutarında yeni tam ve yarı mamul otobüs üretim siparişinde bulunuldu. Klasik pazartesi sendromu ile borsada hisseler yatay seyrediyor ve karsan'da henüz bu haberi fiyatlamadı. Bugün 2,10 lirayı kırıp geçeceğini tahmin ediyorum. Şayet hacimli bir şekilde 2,10 lirayı geçer ise hızlı yükseliş başlar.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/665479
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

Sayfa 13/423 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •