Sayfa 168/424 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon
Arama sonucu : 3388 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

Alıntı Originally Posted by sborsa Yazıyı Oku
    Mart hareketi bitti yani.
    Bu hisseden ciddi zarar ettim yine alacaktım ama kısmet olmadı.
    1,3X rakamları bekleyelim gelir yine.
    bence bitti evet
    Ey Türk titre ve kendine dön.
    Üstte mavi gök çökmedikçe,altta yağız yer delinmedikçe senin ilini ve töreni kim bozabilir? Bilge Kağan Kök Türk Kitabeleri

Alıntı Originally Posted by Kompresör Yazıyı Oku
    Önceki zirvesi olan 2.51'i görmeden satmam tek lotumu.

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bunda iyi karı gördün mü satmak icap eder, alıp beklenecek kağıt değil çünkü, spekülatif hareketler sadece ; yakaladın mı vereceksin yıllardır böyle ve yerli oto hikayeler ile daha da speke açık hale getirildi. Nasılsa alım fırsatı veriyor,
    Üstte mavi gök çökmedikçe,altta yağız yer delinmedikçe senin ilini ve töreni kim bozabilir? Bilge Kağan Kök Türk Kitabeleri

3. -5 olacak ne varki.

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 2 kuruş daha çıksın diye beklerken gün içi %10 bastı. Satanlar 1.8* üstünden geri almış olabilir. Haliyle dolmuş alabora oldu. Yatırım tavsiyesi değildir

bu hisse beni hiç yanıltmadı, dinleyenler ise bu kez kazandı, mart doğumunu yaptı

6.  Alıntı Originally Posted by MukanKagan Yazıyı Oku
    bu hisse beni hiç yanıltmadı, dinleyenler ise bu kez kazandı, mart doğumunu yaptı
    Mokokoyu cumle içinde kullanmak. Aynen üstadım. Az kalsın yatırımcı doğru yerdeyim diyecekti, dakikalar içinde vurgunu yedi. Akşam kapanışta satanlar sabah geri dönmüş olmalı. Amca da haliyle kucaklayıp kündeye yatırdı. Filmin özeti bu.
    Yatırım tavsiyesi değildir

7. Bu tip kağıtlarda kötü bir haber olmayıpta gün içi - 10 yapıyorsa +10 da yapma potansiyeli vardır herhalde.

8.  Alıntı Originally Posted by onem2 Yazıyı Oku
    Bu tip kağıtlarda kötü bir haber olmayıpta gün içi - 10 yapıyorsa +10 da yapma potansiyeli vardır herhalde.

Var mıdır cidden, atıp alıp Üsküdarı geçen olmasında.

Sayfa 168/424 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •