Sayfa 169/424 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon
Arama sonucu : 3388 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. Dün alan finans bugün yapıştırdı..
    Geçmiş olsun,.

2. 1.78 altı midem bulanmıştı, stop ları geri almak için bekliyorum. Ne kadar aşağıdan alırsam o kadar iyi. Operasyon yediği için dikkatliyim. Yukarıdan alanlara geçmiş olsun. Bu kağıdın huyudur. Gaza gelenin çok pis gazını alır.

Yatırım tavsiyesi değildir

3. 1,63 den bende geldim bakalım ne olacak
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Alıntı Originally Posted by onem2 Yazıyı Oku
    -5 olacak ne varki.

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    %-13 kadarcık sadece en yükseğini de koyarsan gün için 1.88'den 1.57; 0,31 kuruş yani 1.88'den %16 vermişler
    umarız 2.51 e gelir tez zamanda
    Ey Türk titre ve kendine dön.
    Üstte mavi gök çökmedikçe,altta yağız yer delinmedikçe senin ilini ve töreni kim bozabilir? Bilge Kağan Kök Türk Kitabeleri

5. 1.78 altı tahmin ettiğim gibi boş soğan. Yarına sipariş verdim, 1.3* dan motorcu çocuk soğutmadan getirirse almak isterim. Bir daha da kimse yaş tahtaya basmayın. Böyle kağıtlarda düzeltme olmuyor. Köküne kadar vurup kaçıyorlar. Skibbe nasıl bıraktıysa bunlarda aynısını yaptı. Ordan dönecek burdan dönecek diye diye açığa satıp mal dağıtırlar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Galip dümbügü almış ya dün kafamiza kafamiza vurmuş.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

7. Peygamber Efendimiz “Bir kimse Recep ayında oruç tutsa, Allah Teâlâ tarafından üç türlü lütf ve inâyete mazhâr olur. Bunlardan biri, Allah Teâlâ onun geçmiş günahlarının tümünü mağfiret eder. İkincisi, ondan sonraki hayatında da onu korur. Üçüncüsü, mahşer yerinde, susuzluktan emn olur.” buyurduğunda, orada bulunanlardan bir yaşlı ve pr-i fân ayağa kalkıp;

“ -Yâ Raslallâh!.. Ben Recep ayının hepsini oruç tutamam” dediğinde, Peygamber Efendimiz:

“Sen Receb ayının birinci, onbeşinci ve sonuncu günleri oruç tut, hepsini tutmuş sevâbına kavuşursun. Çünkü sevaplar, on misli yazılır.

8. Blançoyu ne zaman gönderebilirsiniz çakallar?

imzam linktedir...
    https://justpaste.it/78bvw
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Sayfa 169/424 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •