Sayfa 193/424 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon
Arama sonucu : 3388 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

2.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Bugün 3 haber yollamış italya ihale aldık haberi güzel haber ama bu da şeytani planın bir parçası...
    Burada diyor ki bak iyi habere rağmen düşüyor yani umudu kesin...

yazıklar olsun... hepinize...
    bir doymadınızı amk...
    1 ncı haber sırket zararı 3 kat ardından ıhale aldık zararın 2 katı yazıklar olsun
    manıpıle eden hıyarlara

3. Bunlar hadi yıllardır borsada milleti kandırdı neysede
    İktidar nasıl inanıp yerli otonun bileşeni yaptı bunları
    kıraç ın karsan ının durumunu bilmiyor mu devlet
    KAP da bile açıklanıyor bilançoları
    Gerçi yerli otonun tarihçesi M.Ö. nihat ergün e kadar dayanıyor

4. Şirket patronu bana bakacaksın kimdir diye.inan kıraç koçların damatı sanırım iç güve gibi bir evlilik yada koçlara dayatılan bir evlilikde olabilir.bu şirketi 3.5 dolardan halka arz ediyor (2000)sonra 7 dolara kadar çıkıyor o gün bugündür yatırımcısının kanıyla besleniyor.bu gün 20 send civarında işlem görüyor.Bunlara devlet hesap sormuyor diye soruyor vatandaş hanki devlet diye ben de onlara sorayım.velhasıl bundan önce kolunu kaptıranlara geçmiş olsun ,bundan sonrakilerde dikkatli olsun derim.Ucuz etin yahnisini de unutmasınlar.

5. Karsan, Jest Electric'te İhracata Başladı- Basın Açıklaması

Jest Electric'te BMW üretimi elektrikli motor, 170 HP güç ve 290 Nm tork üretirken, tek oranlı şanzımanla işbirliği yapıyor. BMW tarafından geliştirilen 44 ve 88 kW-saat'lik bataryalarla tercih edilebilen Jest Electric, 210 km'ye kadar menzil sunarken, geleneksel alternatif akımlı şarj üniteleriyle 8 saatte, hızlı şarj istasyonlarındaysa 1 saatte şarj olabiliyor. Üstelik enerji geri kazanımı sağlayan rejeneratif fren sistemi sayesinde bataryalar yüzde 25 oranında kendi kendini de şarj edebiliyor. Yüksek manevra kabiliyeti, geniş iç mekanı, dinamik tasarımı ve tırmanma performansıyla öne çıkan Karsan Jest Electric, sunduğu sessiz yolculuklarla geleceğe ışık tutuyor. 10,1 inçlik multimedya dokunmatik ekranı, tamamen dijital gösterge paneli, anahtarsız çalıştırma, USB çıkışları ile donatılan ve talebe bağlı olarak Wi-Fi uyumlu altyapı sağlayan Karsan Jest Electric, 4 tekerlekte bağımsız olan süspansiyon sistemiyle de konfor disiplininde de binek otomobilleri aratmıyor.

Sipariş almışlardı 35 tanesinden 20 sini teslim (ihraç ) etmişler kap

tarihi dibine çok yaklaştın alçak kağıt önce 1 ol.
    sonra 0.9 tıpış tıpış ama ederin fazla yeni nesil otomotiv şirketisin trendi ıskalamadın
    toplayın toplayabildiğiniz kadar lazım olacak

ytd
    Ey Türk titre ve kendine dön.
    Üstte mavi gök çökmedikçe,altta yağız yer delinmedikçe senin ilini ve töreni kim bozabilir? Bilge Kağan Kök Türk Kitabeleri

Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    İNAN KIRAÇ SEN KÖTÜ BİR İNSANSIN UTAN...

https://t24.com.tr/yazarlar/dogan-ak...-hikayesi,3368

Burasını okudum duygulandım ama sen saf kötülüksün arkadaş...

niye...
    Küçük ortaklarına resmen zulmediyor ve haklarını bilanço ve hesap oyunlarıyla gaspediyorsun.

Umarım cezanı çekersin...
    okudum, evlatlık olduğunu biliyordum ama çok detay verilmiş bence hisse ile ilgilenler İpek'in başkanlığına oynasınlar iyi günler görürler

ytd.
    Ey Türk titre ve kendine dön.
    Üstte mavi gök çökmedikçe,altta yağız yer delinmedikçe senin ilini ve töreni kim bozabilir? Bilge Kağan Kök Türk Kitabeleri

8. Emir veya işlemlere ilişkin piyasa bozucu eylemler

MADDE 5 (1) Tek başına ya da birlikte hareket eden kişiler tarafından borsa ve teşkilatlanmış diğer piyasalarda gerçekleştirilen, sermaye piyasası araçlarının fiyatları, fiyat değişimleri, işlem hacimleri, işlem miktarları, işlem oranları, emir miktarları, emir oranları, emir iptal miktarları, emir iptal oranları veya emir gerçekleşme oranları gibi sermaye piyasalarının işleyişi veya sermaye piyasası araçlarının fiyatlarının belirlenmesiyle ilgili veriler dikkate alındığında önemli veya etkili kabul edilebilecek nitelikte;

a) Alım veya satım yapılması, hesap hareketi gerçekleştirilmesi, emir verilmesi, emir iptali veya emir değiştirilmesi,

b) Farklı fiyat kademelerine emir iletilmesi,

c) Bir dakikadan daha az zaman dilimlerinde piyasadaki en iyi alım fiyatına eşit veya piyasadaki en iyi alım fiyatından daha düşük fiyatlı satım emri ya da piyasadaki en iyi satım fiyatına eşit veya piyasadaki en iyi satım fiyatından daha yüksek fiyatlı alım emri iletmek şeklinde yön değiştiren emirler verilmesi,

ç) Kendinden kendine veya karşılıklı işlemler gerçekleştirilmes

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Sayfa 193/424 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •