Sayfa 20/424 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
Arama sonucu : 3388 madde; 153 - 160 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by Kompresör Yazıyı Oku
    Ooo Hakuro Bey sizden böyle olumlu yorumlar görmek ne güzel ne güzel aklınızdaki olumsuz karsan algısı kırıldı herhalde artık
    Karsan hakkında hep olumluydum sadece speğine gıcıktım. Artık cukkalar cebe inşallah

Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Hakuro San Yazıyı Oku
    Karsan hakkında hep olumluydum sadece speğine gıcıktım. Artık cukkalar cebe inşallah

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Hadi bakalım hayırlı olsun inşâllâh.

3. Günaydın tavan bekleyenler hayal kırıklığı yasadiysaniz bu hissenin Karsan olduğunu unutmayın ben 2.15 i belki görür demiştim ama o bile olmadı cacık

4.  Alıntı Originally Posted by trader38 Yazıyı Oku
    Günaydın tavan bekleyenler hayal kırıklığı yasadiysaniz bu hissenin Karsan olduğunu unutmayın ben 2.15 i belki görür demiştim ama o bile olmadı cacık
    Böyle düşünmeniz yanlış . Borsa 6 da kapanıyor. Tavan olcak diye birley yok tepki vermeli sadece

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. 5 dakikada tavan bekleyen ozgyo gitsin ama kaçırdı artık tavan

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

6. Bu kağıt her üç ayda 20 milyon kar bile etse gideceği bugünkü gibi 4-5 kademe

7. Tablolarına baktığımda, önceki dönemlerde giderleri önemli bir sorun, bu yıl içinde ciddi bir toparlanma var gibi görünüyor, ancak net YP pozisyonu negatif ve önceki yılın 2 katı, bunu da düzeltirse karı katlanır, ancak yukarıda da bahsedildiği gibi uzun vadede fiyatının artabilmesi için firmanın bir kaç ciddi/ses getirici ihale alması gerekiyor, hep potadan dönüyor, bu biraz düşündürücü, ben yine de geleceğinin olumlu olacağını düşünüyorum, ciddi bir mali disiplin ve yeni teknoloji potansiyeli olan bir şirket işaretlerini verdiği sürece.

8. Heba etti günü

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 20/424 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •