Sayfa 202/423 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 3378 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. 20 gün olduysa başvuru 2 ay sonra onaylanır kadim başı mogongo
     Alıntı Originally Posted by Black07 Yazıyı Oku
    Yaklasik 20/gun evvel Bedelli sermaye arttirimi basvurusu yaptı ve her an %99 olumlu sonuç açıklanacağı bir gercek. Bu durumda ihlgm gibi olmasi daha yüksek ihtimal gibi duruyor. Biri hayal satıyor biri üretim yapıyor diyebilirsiniz ama ortak özelliği ikisininde Bistte işlem görmesi.
    ELE-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by PRATik_POLiSi Yazıyı Oku
    1.14 destek ve 1.27 direnctir.....1.27 ve uzerinde kapandigi gunun ertesi seanslarinda 1.65-70 hedefi hizli gelir...bakin burda şuna çok dikkat = gûnici 1.27 gormesi veya 1.28 gormesi yeterli olmaz... 1.27 yi veya uzerini gorup uzerinde kapamasi lazimdir direnci gecti tamam devam ediyoruz hedefe dogru diyebilmek icin

26 eylul Cuma itibari ile yine yeni yeniden KARSN a girdim en son 2018 baslari veya ortalariydi sanirim 2.10 dan birakip gittigim hissedir kendileri...Sahipleri olan !!!!! KIRAC AILESI !!!! COK MUHTEREMLERDIR !!!!!!!!!

bu arada gecmisten hatirlayananiz varsa MYENIGMA yim ben.....twitterda da PRATik_POLiSi olarak 2019 baslarindan bu yana AKTIF YAZIYORUM....

RABBIM UTANDIRMASIN KAZANCLARIMIZ DAIM OLSUN BU KARSN GIBI BI !!!!! MUHTEREM AILENIN !!!! SIRKETININ HISSESI OLSA BILE....
    İnsallah bereketli olursunuz ustat....

3. Bu amcalar oto kampanyasına katilmiyorlarmi...

4. sabirla ve metanetlw tutmaya devam... endeks 105 den 97 ye sarkittilar bu dusus normaldir...hayya varsa nakitiniz her dustugu yerden ozellikle 1.05 1.10 araligindan alip ekliyorum portfoye.....1.19 suan bu hissede direnctir ve 1.19 ve uzeri kapadigi bir gunde OV hedefjmiz olan 1.50 55 araligi gelecektir....twitterda takip edebilirsiniz karsn ile ilgili detaylo yazilarimi...BEDELSIZ BU SENE IYI GELECEK AMA KARSN R PIYASASi yani ruchan kuponu piyasasi acildiginda KARSN R leri satabirsiniz...BEDELLI ICIN BELIRLENEN SURECTE (genelde ilk gun ve ilk seansta olabilir bu) SATARSANIZ BEDELLIYE KATILMAMIS OLURSUNUZ....

5.  Alıntı Originally Posted by PRATik_POLiSi Yazıyı Oku
    sabirla ve metanetlw tutmaya devam... endeks 105 den 97 ye sarkittilar bu dusus normaldir...hayya varsa nakitiniz her dustugu yerden ozellikle 1.05 1.10 araligindan alip ekliyorum portfoye.....1.19 suan bu hissede direnctir ve 1.19 ve uzeri kapadigi bir gunde OV hedefjmiz olan 1.50 55 araligi gelecektir....twitterda takip edebilirsiniz karsn ile ilgili detaylo yazilarimi...BEDELSIZ BU SENE IYI GELECEK AMA KARSN R PIYASASi yani ruchan kuponu piyasasi acildiginda KARSN R leri satabirsiniz...BEDELLI ICIN BELIRLENEN SURECTE (genelde ilk gun ve ilk seansta olabilir bu) SATARSANIZ BEDELLIYE KATILMAMIS OLURSUNUZ....
    uatat yorumlarını burdan eksık etme.......tessekkurler

6. Geçen hafta 1.08 den hisseye girdim. 1.10 seviyesinde şu ana kadar iyi direndi. Eğer endeks toparlanirsa ki mutlaka tepki alımları ile toparlanacak, 1.20 seviyesini yakında görmesi muhtemeldir.

SM-G531F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. su yamulan endekse 1.07 08 kademesi dagilmadi bu olumlu gelisme bence karsn dsla...

asels thyao resmen dagildi yuzde 7 bastilar...garan yuzde 10....Karsn iyi direndi bence...ve 1.07 den de mali aldjm ekledim 1.00 e de dusse hedef degismez

8. Benimde kötü senaryom olumsuz endeks olursa en fazla 1.00 oda endeks 90 binden aşağı sarkarsa diye tahmin ediyorum. O zaman stopploss uygularim. Yoksa Hedefim kisa vadede 1.20.

SM-G531F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 202/423 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •