Sayfa 204/423 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon
Arama sonucu : 3377 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. Credit suiss alımları var
    Dikkat

2. Aliyorda noluyor. Baskilamaya devam. Ne zamana kadar tutacaklar hisseyi merak ediyorum.

SM-G531F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu hisse abd taksi ihalesi söylentilerinden itibaren baskılanıyor.
    Öncesini bilen, geçen 10 yılda 2,50 liradan işlem gördüğünü hatırlayan varsa söylesin.

4. Kar etme sorunu olan hir hissedir.
    Normalde şirketler gerek duymaları halinde kendi karlarından sermayelerine ekleme yaparak işlerini büyütürlerken bu Karsan bir türlü yeterli miktarda kar elde edebildiği bir düzeni yıllardır tutturamamıştır; ancak bir yandan yatırım filan da yapmak istediğinden bütçesi hep açık verir. Bu nedenle belli aralıklarla düzenli olarak bedelli sermaye artırımı yaparak ortaklarından şirkete para koymalarını ister. İşin sevimsiz olan yanı bu bedelli sermaye artırımı işini alışkanlık haline getirmiş olmasıdır. Yerli oto tartışmaları dönerken oluşan beklentiyle yatırımcısına biraz para kazandırmışlığı da vardır, tabi o yatırımcı kar realizasyonu yaparak zamanında satıp çıkabildiyse. (YTD)

5. Credit suiss alımları
    Devam....

Alıntı Originally Posted by Eng16 Yazıyı Oku
    Kar etme sorunu olan hir hissedir.
    Normalde şirketler gerek duymaları halinde kendi karlarından sermayelerine ekleme yaparak işlerini büyütürlerken bu Karsan bir türlü yeterli miktarda kar elde edebildiği bir düzeni yıllardır tutturamamıştır; ancak bir yandan yatırım filan da yapmak istediğinden bütçesi hep açık verir. Bu nedenle belli aralıklarla düzenli olarak bedelli sermaye artırımı yaparak ortaklarından şirkete para koymalarını ister. İşin sevimsiz olan yanı bu bedelli sermaye artırımı işini alışkanlık haline getirmiş olmasıdır. Yerli oto tartışmaları dönerken oluşan beklentiyle yatırımcısına biraz para kazandırmışlığı da vardır, tabi o yatırımcı kar realizasyonu yaparak zamanında satıp çıkabildiyse. (YTD)
    Teşekkürler Sayın Eng16
    Ben karanlıktaki kılıç, duvardaki gözcüyüm ben soğukta yanan ateş,şafak vaktindeki ışığım.ben uyurları uyandıran nida,diyar halkını koruyan kalkanım bu gece ve tüm gecelerde hayatımı ve onurumu gece nöbetçilerine adıyorum

7. Bir kaç gündür hisse yoğun toplanıyor..
    Bir bilebilsek neler oluyor

8. Credit suiss
    630 bin lot
    Paketos....

Sayfa 204/423 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz