Sayfa 214/423 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon
Arama sonucu : 3381 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

Şirketin sermayesi ve hisse sayısı değişeceğinden. Son gün hisse ortalama fiyatı uzerinden yapilacak hesaba göre ertesi gün yeni fiyattan işlem görmeye başlar. 1.50 olursa 1.33 gibi bir fiyat oluşur senin hissenin değeri bu fiyata gelir. Ha ondan sonra hisse yükselir veya düşer orası piyasanın bileceği iş. [QUOTE=CADUSEUS;3905056]
     Alıntı Originally Posted by dotrak Yazıyı Oku

Günaydın arkadaşlar Benim de kafama takıldı
    Neden bu aralıktan açılacak E hisseleri
    Ben bugün aldım diyelim 1,39 dan birleşme günü öncesi
    1,51 oldu Birleşme günü bende bir hisse birleşimi olmayacak
    Ona rağmen lot sayısı artmadan değer mi kaybedecek
    Açıklama yaparsanız makbule geçer
    SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by speedyy Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hiseyi bu gün aldım 1,41 den bedelliye katılmış oluyormuyum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/799316

KARSAN OTOMOTİV SANAYİİ VE TİCARET A.Ş.'nin 14/11/2019 tarihinde başlayan %50 oranında bedelli sermaye artırım işleminde, kaydileşmiş hisse senetlerinin rüçhan haklarını kullanmak isteyen üyelerin haklarını 28/11/2019 tarihinde Merkezi Kaydi Sistem çalışma süresi içerisinde kullanmaları gerekmektedir.

3. info hem rüçhan hem hissede kağıdı çok zorladı. biraz çekilse hisse 1.50 lere gidecek . hemde infoda daha çok kazanacak. belki seans sonu biri kafa gösterir.

[QUOTE=ziyaalkis;3905662]Şirketin sermayesi ve hisse sayısı değişeceğinden. Son gün hisse ortalama fiyatı uzerinden yapilacak hesaba göre ertesi gün yeni fiyattan işlem görmeye başlar. 1.50 olursa 1.33 gibi bir fiyat oluşur senin hissenin değeri bu fiyata gelir. Ha ondan sonra hisse yükselir veya düşer orası piyasanın bileceği iş.
     Alıntı Originally Posted by CADUSEUS Yazıyı Oku

Teşekkürler arkadaşım Allah razı olsun Bol bereketli kazançlar
    Ben karanlıktaki kılıç, duvardaki gözcüyüm ben soğukta yanan ateş,şafak vaktindeki ışığım.ben uyurları uyandıran nida,diyar halkını koruyan kalkanım bu gece ve tüm gecelerde hayatımı ve onurumu gece nöbetçilerine adıyorum

[QUOTE=ziyaalkis;3905662]Şirketin sermayesi ve hisse sayısı değişeceğinden. Son gün hisse ortalama fiyatı uzerinden yapilacak hesaba göre ertesi gün yeni fiyattan işlem görmeye başlar. 1.50 olursa 1.33 gibi bir fiyat oluşur senin hissenin değeri bu fiyata gelir. Ha ondan sonra hisse yükselir veya düşer orası piyasanın bileceği iş.
     Alıntı Originally Posted by CADUSEUS Yazıyı Oku

Çok eskiden bölünen hisselerde oda bazılarında yeni hisse
    eski hisse vardı birleşirken hangisinin fiyatı düşük ise oradan birleşirlerdi
    bu sizin dediğinizin olacağını zannetmiyorum
    ama yinede araştırmak gerekir
    1 tllik hissede 20 kademe korkunç yaw
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

6. 13 kasımdaki kapanış 1.27 14 kasım bedelli başlangıcında teorik fiyat 1.18 olmuştu zaten
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

Alıntı Originally Posted by selim1907 Yazıyı Oku
    13 kasımdaki kapanış 1.27 14 kasım bedelli başlangıcında teorik fiyat 1.18 olmuştu zaten
    Şimdi oldu renktaşım arkadas onu anlatmaya çalışıyor o vakit
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

8.  Alıntı Originally Posted by speedyy Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hiseyi bu gün aldım 1,41 den bedelliye katılmış oluyormuyum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bedelliye katılmıyorsun katılmak istersen karsnr rühçan tahtasından rühçan hissesi alıp ayriyetten para yatırmam gerekir buarada rühçan tahtası cuma günü kapanıyor..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

Sayfa 214/423 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •