Sayfa 223/423 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 3380 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,256
    PRKAB Tavan çekti daha bedelli katılımına 2 gün kala,2.20 bedelli açıklaması yaptığı fiat,şimdi 2.71 tavan,bedelli avcısı olduğumdan ondada yanılmadık,1 sene içinde 7 bedelliye katıldım öncekiler hariç hepsindende kaldırdım,yanlız ben hep R satın alarak katıldım hepsine,bana göre daha mantıklı...esas hareketi ben bunda bekliyordum, devamlı haberler pompalanıyordu,ama PRKAB'da bir haber kağıdı uçurmasına yetti,neyse buda fena değil,1.50 üstünde hareket ediyor,sanırım ilerleyen günlerde daha iyi bir yere gelme ihtimali mevcut...ytd.

2. Borsa iki günde %3.5 prim yaparken hissemiz 1.52-1.53 arası sinirlerimizi iyice zorladı..Sabır gösterenler inşallah karşılığını tez zamanda alırlar..

3. http://www.milliyet.com.tr/ekonomi/b...-ihale-6101434

Karsan adım adım 6 milyar dolarlık işten pay almaya koşuyor görünüyor. Habere göre 2020 ilk ayları ihale sonlanacak ve geriye kalan şirketler arasında ihale boyutu çok büyük olduğu için pay edilecek görünüyor.

Karsanın Amerikadaki ortağı zaten şuan halihazırda kullanılan araçların üreticisi, bu açıdan da en tecrübeli şirketle birlikte ihaleye girdi.

Zamanı uzar kısalır bilinmez ama ihale sonlandığında Karsanın pay alma olasılığı oldukça artmış görünüyor ve işin boyutu milyar dolar!!

Yatırım tavsiyesi değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by Korfez Yazıyı Oku
    http://www.milliyet.com.tr/ekonomi/b...-ihale-6101434

Karsan adım adım 6 milyar dolarlık işten pay almaya koşuyor görünüyor. Habere göre 2020 ilk ayları ihale sonlanacak ve geriye kalan şirketler arasında ihale boyutu çok büyük olduğu için pay edilecek görünüyor.

Karsanın Amerikadaki ortağı zaten şuan halihazırda kullanılan araçların üreticisi, bu açıdan da en tecrübeli şirketle birlikte ihaleye girdi.

Zamanı uzar kısalır bilinmez ama ihale sonlandığında Karsanın pay alma olasılığı oldukça artmış görünüyor ve işin boyutu milyar dolar!!

Yatırım tavsiyesi değildir...
    Haberleri iyi de bu enkaz hiçbir habere tepki vermediğine göre işi alsa bile yerinde sayar yine.
    Senelerdir bildiğimiz ızdırap bir hisse karsn, hiç değişmiyor maalesef.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Ülke için olumsuz olsada temsa elektrikli otobüsde karsanın rakibi onun darbe alması karsan a yarar örneğin istikbalin tmsf devri sonrası yataş performansı ama bu bir ihtimal bu konuda hem fikirmiyiz itiraz varsa eksiğim nedir bakarım

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Haberleri iyi de bu enkaz hiçbir habere tepki vermediğine göre işi alsa bile yerinde sayar yine.
    Senelerdir bildiğimiz ızdırap bir hisse karsn, hiç değişmiyor maalesef.
    Vallahi dostum görebilene ve doları tl ile çarpabilene bu haber çok şey anlatıyor...Karsan piyasa değeri 200 milyon dolar, o işin rüzgarı bile sarhoş eder, bakalım 2020 heyecan verecek gibi....

7.  Alıntı Originally Posted by Korfez Yazıyı Oku
    Vallahi dostum görebilene ve doları tl ile çarpabilene bu haber çok şey anlatıyor...Karsan piyasa değeri 200 milyon dolar, o işin rüzgarı bile sarhoş eder, bakalım 2020 heyecan verecek gibi....
    Haklısın dostum, ama bu beklenti ve haber başka hissede olsaydı temizinden bir devresi olurdu.
    Bu da bir yere kadar sıkacak sıkacak sonra eli mahkum satınalacak beklentileri.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 223/423 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •