Sayfa 236/423 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon
Arama sonucu : 3382 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. Allah korumuş beni.. geçen gün maliyetimden satıp çıkmıştım. Şimdi geçirmişlerdi 10k zararı.. kalanlara Allah kolaylık versin.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Forumu cenaze evine cevirmeye cabalayanlar arttikca malum safak yakindir.

3. 1.50 ile aranızdayım

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by sborsa Yazıyı Oku
    Eski yatırımcının bu hissede ne işi olacak başka şirket mi yok.Kapanan bir forum sitesi bu şirketim mağdurları ile dolu idi.Zararını çıkaranlar kaçacak.[/url]
    Bu hissede hikaye bitmez, ben 2006 dan beri bu hisseyi alıp satarım ve hiç zarar etmediğim gibi %75 den az kar da etmedim. Genelde hareketlerini bedelliden sonra yapar. Bedelliye katılıp maliyet düşüren ve peşindeki hareketi yakalayan karı cebine koyar. Diğer zamanlarda alçak uçuşu sever...

5.  Alıntı Originally Posted by pamuk Yazıyı Oku
    1.50 ile aranızdayım

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gardaş bu kağıt her zaman yerliye büyük gelir, nerden giyersen giy. Gündemi takmaz, kan kusturur. Yılların tecrübesi.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Kesinlikle Yatırım Al Sat Tut Tavsiyesi değildir.

6. 1.75 ile operasyon bitti, şimdi gelene geçene dağıtıyorlar. Kim bilir kaç sene daha süründürürler. Bunlar asla doymaz. Geçmiş olsun.

Kesinlikle Yatırım Al Sat Tut Tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Hakuro San Yazıyı Oku
    1.75 ile operasyon bitti, şimdi gelene geçene dağıtıyorlar. Kim bilir kaç sene daha süründürürler. Bunlar asla doymaz. Geçmiş olsun.

Ne yapmamız gerekiyor maliyet 1.55

8. Yıllardır borsada farklı farklı sektörlerdeki kağıtları aldım sattım, aynı şekilde bu sitede takipçi oldum, yazdım.
    Her forumda samimi bilgi paylaşan, samimi fikriyle düşüş yada yükseliş öngörüsünde bulunanları gördüm
    Bi de yatırımcıyı alım yada satım yönünde manipüle etmeye çalışan çok kişi de gördüm
    Bu tipler rumuz arkasına sığınarak, kimliğinin bilinmemesinden de istifade ederek çok sayıda küçük yatırımcıyı mağdur ettiler
    Çok gördüm
    Şimdi bu hisse yakın zamanda 1 liradan gelmiş 1,75 den dönmüş
    Düşerse şaşırırmıyım?
    Hayır
    Ama 2 yol önce de 2,5 ları görmüş
    Yıllardır bu fiyatlarda
    Bu gün için karsan bu fiyatları haketmiyor
    3 ay içinde çok önemli bir ihalede önemli bir şansa sahip
    Bu ihtimal bile kağıdı yukarı çekmeye yeter
    Ama sürünüyor
    Son kertede bu kağıt düşecek 2 yıla kadar kendine gelemez demek doğru bir yaklaşım değil

Sayfa 236/423 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •