Sayfa 247/422 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon
Arama sonucu : 3376 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Şirketimiz ile Industria Italiana Autobus S.p.A. (IIA) arasındaki Tesis Kullanım Sözleşmesi çerçevesinde, IIA 2019 yılı içinde farklı müşteriler için ayrı ayrı zamanlarda toplam 86 milyon Euro tutarında tam ve yarı mamul otobüs üretim siparişinde bulunmuş ve söz konusu siparişlerin tamamı 2019 yılında teslim edilmiştir.*

Ayrıca IIA, 2020 yılı içinde iş bu açıklama tarihi itibariyle farklı müşteriler için ayrı ayrı zamanlarda Şirketimiz'e 35.8 milyon Euro tutarında yeni tam ve yarı mamul otobüs üretim siparişinde bulunmuş olup, siparişlerin 154 bin Euro'luk kısmı teslim edilmiştir. Geri kalan siparişlerin sipariş programına göre 2020 yılı içinde üretilerek teslim edilmesi planlanmaktadır. Kamuoyunun ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunulur.
    Ayrı ayrı zamanlarda gelmiş 35.8 milyon euroluk siparişleri böyle kötü ve kaotik bir günde açıklaması hisse düşmesin isteğini ortaya koyuyor. Mart ABD ihalesine kadar inşallah ortalık karışmaz da herkes kazanır.

Al/ sat yatırım tavsiyesi değildir.

2. Gecen sene Kasim ayinda 1.42 den tamamen teknik hedefle alim yapmistim, amacim 1.70-75 te satip cikmakti, ancak temelin de duzeldigini goruyoruz.. (Teknik onceden gelir) ve hala tutuyorum.. Burada hic yazip cizmedim ama bu analizi de buraya birakmak istedim acikcasi.

MACD aylikta AL verdi sifir (0) in uzerine cikiyor, Gecen sene Kasim sonu Aralik basi Golden cross oldu, hala acilarak devam ediyor.., Canagini kulbunu yapti kirdi, gelip 1.75 ten teyidini aldi,.. Hedefler grafikte belli,.. Canak kulp hedefine gelirse 2.33 buyuk canak kirilmis olacak... Gidermi gitmezmi bilinmez,.. kismet,.. ama is iliskileri ve gelismeler iyi...

Yatirim Tavsiyesi Degildir...
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

3. vİRA BİSMİLLAH. bAŞLAYALIM BAKALIM

4. Herkes gitti mi?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Güzel kapanış yaptı kerata....
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Bekliyoruz daha maliyete gelmedi gitmek yok

7. Şimdide virüs belası çıktı ülkeye rahat yok ki...

8. hareketlenmeler var bakalım bir habermi düşecek...

Sayfa 247/422 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •