Sayfa 257/423 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon
Arama sonucu : 3381 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. Arkadaşlar şimdi sakince fikir jimnastiği yapalım...

USA posta arabası ihalesi devasa bir ihale ve bu nedenle ülkeler arası ilişkilerden etkilenme neredeyse %99 malüm TR ile usa arası son yıllarda kötü bu nedenle almamız düşük bir ihtimal piyasa zaten bunu fiyatları dolayısıyla ihalenin kaybedilmesi fiyata eser miktarda etki eder... Aksi durumda yani kazanılması durumu las vegasta ceyreklik ile milyon dolar kazanmaya döner çoşku başlar.... Tavanlar tavanlar....

Karsanda şu an maliyetlerin kötü yönetimi, patronun güvenilmezliği ve karı hüpletme olayı, kötüverimsiz çalışma ve belediyelerden iş alamama gerçi bu biraz iyileşti...

Yurt dışı satışların arttırılması özellikle elektrikli taşıma konularında radikal iyileşme şart

Burada Kıraç beyefendiye büyük iş düşüyor avrupada iyi lobi yaparak pazar kapmalı ürünler iyi ve özgün etrafta artistlik yapmayı biliyorsunuz fransada almanyada malınızı satın işte... Gücünüz ve eliniz küçük ortağınızın cebinde olmasın

Hundai ve diğer konularda da iş yapın adam gibi...

Özetle fiyatı baskılıyan Kıraç ve güvensizlik

20 cent karsan şaka mısınız siz ya....

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Kur riski min a indi hyundai ile gizli bir tazminat benzeri sözleşmesi varmış açıklayamayız dedi şirket..

40 milyon euro onların siparişi için borçlanma yapıp yatırım yapmıştı şirket malum.
    Ups kararını bekleyeceğiz olumsuz olan teklif süresi bilerek uzatıldı piyasa kötü araç şirketleri bu işi almak isteyebilir daha önce teklif vermeyen varsa ama bu teori belki de üretim hattı çalışan çok az firma kaldı netices olarak ups nasıl olsa teklif veren var belki yeni ve ucuz teklif gelir zarfı atmış oldu.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bi ekleme de ben yapayım bugün şirketi aradım ,işleri sordum malum virüsten dolayı birçok otomotiv şirketi üretime ara verdi ,bu durum karsan için geçerli değil şirket aldığı siparişleri yetiştirmek için harıl harıl çalışıyo ( eğer siparişler elektrikli çoğunluktaysa çok çok iyi bizim için ) ups ihalesini sordum şirket baya iddialı bu konu da ...beni umutlandıran karsan ihaleye en uygun teklifi verecek çünkü işçilik şuan bizde çok ucu ( çin den sonra en uygun ülkeyiz e ihale çin e verilmeyeceğine göre !!!) biliyosunuz abd de montaj yapılacak parça üretimi Türkiyede olacak ... hundai yi sordum ben de orda bi tazminat kokusu aldım çünkü hundai vadettiği üretimi yaptırmamış ,anlaşma 2021 e kadarmış uzatılıp uzatılmaması sonraki işmiş anlaşmanın...umuylarımız devam bol kazanç ...

Teşekkürler böyle irdeleyen yatırımcılarla beraber beklemek güzel son hızla devam bir arkadaş abd forum sitesinden bilgi veriyordu acaba gelişme var mı orda
     Alıntı Originally Posted by Kuzey kaan Yazıyı Oku
    Bi ekleme de ben yapayım bugün şirketi aradım ,işleri sordum malum virüsten dolayı birçok otomotiv şirketi üretime ara verdi ,bu durum karsan için geçerli değil şirket aldığı siparişleri yetiştirmek için harıl harıl çalışıyo ( eğer siparişler elektrikli çoğunluktaysa çok çok iyi bizim için ) ups ihalesini sordum şirket baya iddialı bu konu da ...beni umutlandıran karsan ihaleye en uygun teklifi verecek çünkü işçilik şuan bizde çok ucu ( çin den sonra en uygun ülkeyiz e ihale çin e verilmeyeceğine göre !!!) biliyosunuz abd de montaj yapılacak parça üretimi Türkiyede olacak ... hundai yi sordum ben de orda bi tazminat kokusu aldım çünkü hundai vadettiği üretimi yaptırmamış ,anlaşma 2021 e kadarmış uzatılıp uzatılmaması sonraki işmiş anlaşmanın...umuylarımız devam bol kazanç ...

5. Bugün alımlar çok güçlüydü (credit in ciddi alıcı olduğu tek hisse benim gördüğüm) para girişi güzel yarın endeksinde katkısıyla 40 denemesi gelir mi ??? Fabrika çalışıyo ama sanıyrm kamuoyu baskısıyla bi haftalık kapanış bekliyorm ...

6. Evet malesef beklediğim haber geldi 1nisan 10nisan arası fabrika kapanıyor normal sonuç

Bir hafta kötü değil iyi haber diğerleri daha uzun hatta belirsiz

8. Patron 1.çeyreği kapatıp öyle ara verecek üretime o süre de de yıllık bakım yapılacaktır büyük ihtimal ...şimdiye kadar virüsün etkisi sıfır şirkete önümüzde ki 15 günlük süreçte virüsün beli kırılırsa kazasız atlatmış olacaz ...ilk çeyrek bilanço güzel gelecek demektir bu durumda ...en geç kendileri kapattı üretimi ...ben en çok elektrikli den ümütlüyüm bakalım minnak Tesla teorim gerçek olacak mı ??? Mayıs da anlarız ...

Sayfa 257/423 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •