Sayfa 267/423 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367 ... SonSon
Arama sonucu : 3381 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. aşağıda ihaleye giren firmalar var, bunların hepsi nasdaq'dalar ve bu iş için hepsinin vaatleri var.
    sadece bu ihale ile kağıtdan medet ummak üzebilir.
    kulisi iyi olsan kazansın diyelim
    Morgan Olson + Karsan
    Mahindra Automotive
    Ford + Oshkosh
    Workhorse

Sözcü gazetesi yazarı karsan ihaleyi aldı gibi yazı yazdı sordum istihbarat üzerine yazdım dedi ama sonra malum gündem ile süreç uzadı ayrıca firma sayısı üçe düştü ve ups ihaleyi böleceğini söylemişti unutmamak gerekir

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kendi şirketlerine yüksek faizli borç veriyorlar sürekli. Ama zamanlama olarak manidar. Emre Özpeynirci kesine yakın konuşmuştu. Amerikada Morgan olson fabika kurmak üzere. Oraya para lazım olabilir. Kendi borçlarıda çok gerçi. Birde şu varki Amerika'da kurdukları şirketin isminde Karsan ibaresi var ama son dakika bir dümenle Bu şirketle buradaki karsanin ilişiğini kesip oradaki pastaya kimseyi ortak etmem diyebilir mi İnan amcamız? Ne dersiniz? Son dakikaya kadar ortaklar arasında Turkcell Karsan vs denirken. Yerli oto lansmanının hemen ertesinde. Bu girişim için ayrı bir şirket kurulacağı duyuruldu

4.  Alıntı Originally Posted by itineris Yazıyı Oku
    aşağıda ihaleye giren firmalar var, bunların hepsi nasdaq'dalar ve bu iş için hepsinin vaatleri var.
    sadece bu ihale ile kağıtdan medet ummak üzebilir.
    kulisi iyi olsan kazansın diyelim
    Morgan Olson + Karsan
    Mahindra Automotive
    Ford + Oshkosh
    Workhorse
    dikkat ederseniz ihaleye katılanların amerikalı şirketlerinin tümünün işçiliği ucuz ülkelerden bir tane ortağı var...mesela bir ortak hindistanlı...bu ihaleye en uygun fiyatı veren karsan ve ortağı...çünkü 180 bin araçlık üretim demek şirketlerin kapasitelerini artırmaları için milyon dolarlık yatırımlar yapması demektir buda ister istemez ihale araçlarının pahalı olmasına neden olur...

başka bir konuda bilirsiniz her ülkenin kendine özgü bir araç konsepti var...mesela japonların çekik gözlü olması , italyanların daha keskin hatlara sahip olması , almanların konforlu olması...v.b.. amerikalıların da neredeyse tüm otobüs ve midibüsleri uzun burunlu oluyor..amerikalılar buna alışkın...bu konsepte uygun araç üreten iki firmanın aracını gördüğümü hatırlıyorum...işte bunların içinde de en şık ve güzeli karsanın ürettiğidir..

yani hem estetik hem de ucuzluk bir arada...aracın motoru ise alman bmw şirketinin motorları olduğunu hatırlıyorum...hibrit özelikli.. ve son derece güçlü motorlar...işte tüm bu faktörleri bir araya getirdiğimizde karsan ve ortağı ihalede ön plana çıkıyor...o yüzden de şansı yüksek..yeterki ertelenme olmasın..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. ihaleyi alırsa zaten karsan büyük bir eşiği atlatır ve bambaşka bir firma olur...almazsa da orta ve uzunda sıkıntı olmaz çünkü gittikçe iyiye giden bir bilançoya sahip...sermayesini güçlendirmiş ,borçlarını azaltmış ve ihracatını artırmış bir karsan var elimizde...o yüzden de kısada etkilense dahi orta ve uzunda yoluna devam edecektir ..tabi bunlar benim kişisel düşüncelerimdir...iyi bilançoları olmasaydı daha ürkek olurdum...ama şu anda ürkek değilim sadece temkinli bir iyimserlik içindeyim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. 1.71 e mi çakacaksın eyyy tahtacı.
    Çak bakalım, biraz daha mallanalım madem.

7.  Alıntı Originally Posted by taner009 Yazıyı Oku
    Kendi şirketlerine yüksek faizli borç veriyorlar sürekli. Ama zamanlama olarak manidar. Emre Özpeynirci kesine yakın konuşmuştu. Amerikada Morgan olson fabika kurmak üzere. Oraya para lazım olabilir. Kendi borçlarıda çok gerçi. Birde şu varki Amerika'da kurdukları şirketin isminde Karsan ibaresi var ama son dakika bir dümenle Bu şirketle buradaki karsanin ilişiğini kesip oradaki pastaya kimseyi ortak etmem diyebilir mi İnan amcamız? Ne dersiniz? Son dakikaya kadar ortaklar arasında Turkcell Karsan vs denirken. Yerli oto lansmanının hemen ertesinde. Bu girişim için ayrı bir şirket kurulacağı duyuruldu
    Malesef bu Kıraçta bir problem var...
    İnsan kendi şirketini dolandırır mı hiç...
    Yapmaz Kıraç reis birirki bu yanlış olur...

Ayıptır ya

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Sayfa 267/423 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •