Sayfa 269/425 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon
Arama sonucu : 3393 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. Son üç aylık alışlarda 12 milyon credit mal almış 18milyon yatırım 8 milyon bgc ama takaslarda malın kime gittiği belli değil hatta yabancı 10milyon eksilmiş nası olmuşsa???? Sadece 16 milyon gibi ciddi mal alan garantinin alımında hile hurda yok olduğu gibi yansımış takaslara ...

2. Bağladı yine mehtere. Hadi bi trade yapalım desek yapistiracak tavana. El sallayacağız arkadan. Ekşını bol olur bu hafta. Bakmasak mı hiç.

3. amerikan basınında usps ihalesi ile ilgili haberler nedir acaba ?? yabancı basından ne tür haberler var ?? şu ana kadar bir fikir verebilecek bir gelişme yok...daha önce ihaleye bir iki hafta kala bir gazetecimiz bazı bilgileri paylaşmış idi şu anda bizim basında da herhangi bir bilgi kırıntısı yok..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. bu arada bilanço ne zaman gelir arkadaşlar...bilgisi olan var mı ?? geçen yıl 11 mayısta açıklamış idi..bu yıl için ise şirketi aradığımda herkes evden çalışmaya başladığından bir cevap alamadım...sadece biri e-mail atmanız lazım demişti...bende cevabın geç verileceğini düşünerek herhangi bir mail atmadım..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    amerikan basınında usps ihalesi ile ilgili haberler nedir acaba ?? yabancı basından ne tür haberler var ?? şu ana kadar bir fikir verebilecek bir gelişme yok...daha önce ihaleye bir iki hafta kala bir gazetecimiz bazı bilgileri paylaşmış idi şu anda bizim basında da herhangi bir bilgi kırıntısı yok..
    Ben baktım orada workhorse avantajlı gibi bir kaç haber yapılmış ama kayda değer haber siteleri değil. Workhorse iki ortaktı biri ayrıldı küçük bir firmaymış. Mahindra Hindistan'dan büyük bir firma uygun fiyat verebilir. Oskosh Ford bağlantılı sağlam yani. Morgan olson ise Amerika'da bu işin uzmanı ve büyük bir grup olan jb poindexter bünyesinde. 2018 de büyük patron Bursa'ya gelip imza attı ortaklık için. Bazı Karsan modellerini Amerika'da üretmek ihale kazanılırsa ortak hareket etmek için

6. bilanço ne zaman gelir arkadaşlar bilen var mı ??

7. Yasal sürenin sonunda gelir oda hazirana atılmış koronodan. Artı veya eksi bir etkisi olmuyor zaten bu kağıtta. 4 ayda 142 araç sattığına göre bi o kadar da ihracat yaptı desek mucize bir bilanço çıkmaz zaten ezber bozacak.

8. 15 mayısta ihale ile ilgili ne gelişme olacak?
    Teklifler mi verilecek?
    İhale sonucu mu açıklanacak? Vs vs.

Sayfa 269/425 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •