Sayfa 283/423 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon
Arama sonucu : 3381 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. Tera ne varsa alıyor.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Tera ne varsa alıyor.

tera cogu kagıtta alıyor sonrakı gunler baska kanallarla satısa gecıyor merıl takıp eder genelde cok guvenmeyın ona

3.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    tera cogu kagıtta alıyor sonrakı gunler baska kanallarla satısa gecıyor merıl takıp eder genelde cok guvenmeyın ona
    Bugünde tavana götürse yeter, ondan sonra başka kurumlar devam ettirsin artık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Tera ne varsa alıyor.

teranın alısların fazlasını a1 verıyor yanı karsılıklı ıslemler dıkkat etmek lazım

5. Maliyetim düşük ,ihaleyi bekliyorum. Ortağı Abd' de bu iş için fabrika kuruyor. Ayrıca çantadan Bozankaya çıktı ekstradan. Posta ihalesi en çok da prestij açısından çok önemli.
    http://m.bursadabugun.com/yazarlar/e...yor-27635.html

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by dotrak Yazıyı Oku
    Hani derler ya ben satınca gidiyor diye böyle birşey gerçekten var. 3 senedir biraderler birlikte elimizde tuttuğumuz hisseleri ben cuma gününden beri parça parça satıyordum. Bugün son parçasınıda sattım. benim lotlar bitince önce 15 dakika içinde 2,05 ten bir anda 2,17 lere fırladı. Sonra biraderi aradım birader de elindeki son lotları sattıgı anda 10 dakika için de hisse tavan yaptı. Sizce bu tesadüf mü ? Gerçekten borsada robotlar var ve lot sayıyorlar. Üzülmüyorum çünkü az çok alacagımı aldım. Fakat bugün ki en yüksek fiyattan satsam yüzde elli daha fazla kar edecektim Sağlık olsun üzülmüyorum benden alanda benim kadar kazanır umarım.
    Tek merak ettiğim hisse bedelli verdikten sonra hala daha satmayan var mı aramızda ?
    Evet var.üçüncü bedellim. 5 yılı aştı bu kağıttayım. Bir beş sene daha kalmayı düşünüyorum.

7. Karsan posta ihalesini alırsa hedef fiyatı ne olur?
    Şahsi fikrim en az 1 milyar dolar piyasa değeri olması lazım.

8.  Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Karsan posta ihalesini alırsa hedef fiyatı ne olur?
    Şahsi fikrim en az 1 milyar dolar piyasa değeri olması lazım.

Hele bir alsın yeter ki

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Sayfa 283/423 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •