Sayfa 293/424 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon
Arama sonucu : 3388 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by Nazik Yazıyı Oku
    Seni bu Bilgi daarcıgınla uzaya kadar öperler ak yatırım daki hisseler Kıraç Holding in sahiplik hisseleri borsada satılamaz .tembel olma git bak halka açıklık oranına ve lot sayısına sonra ak yatırım da kaç lot var ona bak
    . 1.70 ten beri bilgili görünenleri öpen benim. öpüyorum. Sen kendine dikkat et. Çok öpülmüşsün sanıyorum. Burada zoruna giden ne oldu? Kimin adamısın, niye tedirgin oldun çok da umurumda değil. Ama baltayı taşa vurdun. zaten o hisseler satılamazsa ytd ile beraber hepten yumul. Çünkü lot sayısı çok az. Üstelik 3 lira. Bak Mersin belediyesine de en iyi ihaleyi vermiş. Bir Katkıda bulunayım sana. Fezaya kadar öpmesinler seni. Aşağıda son 15 günlük pasta var. En çok alan yine Ak yatırım. Ve her gün alıyor.

2. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'tan yapılan son dakika ortak açıklamaya göre, aylık %0,49 - %0,64 faiz oranı ile taşıt kredisi imkanı sunulan kredi paketinden, bazı araba markaları fiyat artışları yapmaları nedeniyle, kredi paketi kapsamı dışına alındı. 3 kamu bankasından gelen son dakika açıklamaya göre, fiyat artışı gerekçesiyle, Honda, Hyundai, Fiat, Ford, Renault ve Toyota otomobil firmaları araç kredi paketi kapsamından çıkarıldı.

https://www.cnnturk.com/video/ekonom...ikarildi-video

3.  Alıntı Originally Posted by akresta Yazıyı Oku
    . 1.70 ten beri bilgili görünenleri öpen benim. öpüyorum. Sen kendine dikkat et. Çok öpülmüşsün sanıyorum. Burada zoruna giden ne oldu? Kimin adamısın, niye tedirgin oldun çok da umurumda değil. Ama baltayı taşa vurdun. zaten o hisseler satılamazsa ytd ile beraber hepten yumul. Çünkü lot sayısı çok az. Üstelik 3 lira. Bak Mersin belediyesine de en iyi ihaleyi vermiş. Bir Katkıda bulunayım sana. Fezaya kadar öpmesinler seni. Aşağıda son 15 günlük pasta var. En çok alan yine Ak yatırım. Ve her gün alıyor.

Ben sana bu hissede pozisyonum yok demedim ki hisseyide karalamadım 1:50 ortalama ile heralde İnan kıraç dan sonra en çok hisse bende vardır .ben sadece sana ak yatım daki hisseler toplanmadı araştır dedim .ugraşma halka açık 311 milyon lot var .sadece ak yatırım da 528 milyon lot var .şirket sermayesi 900 milyon .bu hisselerin ak yatırım da olmasın tek sebebi İnan kıraç Koç damadı olmasına rağmen neden ykb değil de ak dersen muhtemelen Akbank dan kullanılan krediye karşılık teminat verilmiştir .

4. Cok sikisti... Riskli yerde oyalaniyor... Burasi insafli bir yer,.. oyalasa da beklentiye gore donmesi lazim ...

YTD...
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

5. usd bazinda haftalikta da burasi iyidir diyor...

Kismet artik... YTD...
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

6. Yuru be kocum,.. kir zincirlerini artik.....

7. ISTE BU!....
    YFAS farki... Daha da geri gelirse cok sasiririm...

ama kimsenin umurunda degil burda galiba,.. bosa yazip cizdik kac zamandir...

Neyse hayirli olsun,.. herkese bol kazanclar...

YTD

8. Pala istemedi.... Devre kesen kesene...
    Onumuzdeki maclara bakacagiz...

Sayfa 293/424 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •