Special Days Image
Sayfa 296/423 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon
Arama sonucu : 3380 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by Architect Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim hocam. Anladığım kadarıyla al-sat yapıyorlar. Al-tut yatırım olayı henüz yok. İhalenin nihai haberini bekleyeceğiz anlaşılan. İhaleden olumlu haber gelmeden almak istemiyorum.

2. AKD atabilir mi lütfen birinsi?

3. bugün karsan borsanın en çok düşen hissesi oldu bir önveki iki günde aldıklarını 1 günde geri verdi. ancak endişeye mahal olmadıgını düşünüyorum.karsana rakip olan diger trade hisselerinin neredeyse tamamı (ihlgm,dgklb,pengd) brüt takasta. önümüzdeki 1 ayda trade edilebilecek ender hisselerdendir karsan. kıymetini bilin derim

4.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    bugün karsan borsanın en çok düşen hissesi oldu bir önveki iki günde aldıklarını 1 günde geri verdi. ancak endişeye mahal olmadıgını düşünüyorum.karsana rakip olan diger trade hisselerinin neredeyse tamamı (ihlgm,dgklb,pengd) brüt takasta. önümüzdeki 1 ayda trade edilebilecek ender hisselerdendir karsan. kıymetini bilin derim
    Hocam siz bu şirketi takip ediyor musunuz?
    ABD posta servisi ihalesinin sonucu beklenmeli mi yoksa bu fiyatlardan girilmeli ve o ihaleyi almasalar bile hissenin önü açık mı?
    Düşünceleriniz neler? İhale fiyatlandı mı sizce? Kazanırsa hissenin gideceği fiyat aşağı yukarı nedir sizce?

5. Ben demiyorum, teknik diyor... Yeterki macd yukari kessin 60 likta..
    YTD...
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

6. #KARSN #matriks http://share.matriksdata.com/share.a...08181306105625

Brut takasin sebebi bumu acaba? Deutsche maldan cikmis, satana virman gecmis heralde... Bu gun Seker kalan 3.6 milyonumu satiyor???

YTD...
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

7. 60 lik sonun sonunda.......

YTD...

8. rakip firmanın "Wkhs" kağıdı, 2$ dan 20$ çıkmış. şuan 17$ civarı geziniyor...

Sayfa 296/423 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •