Sayfa 297/424 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon
Arama sonucu : 3388 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. Bu isler boyle,.. Bizde boyle cakallar ve patronlar varken ihale alinsa bile 2$ olmaz... Yedirmezler...
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

2.  Alıntı Originally Posted by Architect Yazıyı Oku
    Bu isler boyle,.. Bizde boyle cakallar ve patronlar varken ihale alinsa bile 2$ olmaz... Yedirmezler...
    şuan 1$'a göbek atarız hepberaber

ihaleyi alsa beklenti bitti diyecekler tekrar cakacaklar. 3 gün rally yaptirip kağıt gidiyor havası verip insanları mallandırdılar tekrar. Sonra sonuç ortada.

4. Israrla 2.81 uzerinde kapanislar diyorum... %50 fibo yapmis zaten (ignesini saymiyorum) o da kdv si... %61.8 i bile yapmis sayarim,.. daha ne yapacak,.. yukardan ele verdiler,.. %50 fibodan bir kisim geri aldilar... simdi de buralardan supurup 3.15 uzerine atmali...

Evet izmir ihalesini kaybetti ama simdiki esas konulari elektrikli minibus/otobus,.. usa ihalesi kaybedilse bile, degisen yonetim, zihniyet, yatirimlar ve baslayan yurtici/yurtdisi satislar bu sirketi hak ettigi yere goturecektir... Borsada beklenti alinir. Borsayi orta-uzun vadeli yatirim araci olarak gorenlerin kagididir KARSN...

Yatirim Tavsiyesi Degildir...
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

5. gitmesin diye satışa nasıl baraj kuruyor vicdansızlar

6.  Alıntı Originally Posted by Architect Yazıyı Oku

Israrla 2.81 uzerinde kapanislar diyorum... %50 fibo yapmis zaten (ignesini saymiyorum) o da kdv si... %61.8 i bile yapmis sayarim,.. daha ne yapacak,.. yukardan ele verdiler,.. %50 fibodan bir kisim geri aldilar... simdi de buralardan supurup 3.15 uzerine atmali...

Yatirim Tavsiyesi Degildir...

7. Ortaklar rica etsem akd atabilecek biri var mı?
    Konu çok sakin ama hisse 2-3 gündür endekse rağmen değerleniyor. Kademeye baktığımda neredeyse satışın iki katı alışlar var.
    Kim topluyor hisseyi bi görelim. Tecrübeli ortaklardan yorumlar alalım. Niye ilgi görmüyor bu sayfa acaba?
    ABD posta servisiyle alakalı gelişmeler mi var acaba? Kim neden topluyor hisseyi çaktırmadan?

Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Ortaklar rica etsem akd atabilecek biri var mı?
    Konu çok sakin ama hisse 2-3 gündür endekse rağmen değerleniyor. Kademeye baktığımda neredeyse satışın iki katı alışlar var.
    Kim topluyor hisseyi bi görelim. Tecrübeli ortaklardan yorumlar alalım. Niye ilgi görmüyor bu sayfa acaba?
    ABD posta servisiyle alakalı gelişmeler mi var acaba? Kim neden topluyor hisseyi çaktırmadan?
    https://twitter.com/guskuay/status/1...048768514?s=20

Sayfa 297/424 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •