Sayfa 308/423 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon
Arama sonucu : 3381 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. Bence dunku kap a dusen habere yalanlama degil bu... Karsan icin degisen bir sey yok,.. dolayli olarak karsan a %25 ortak olmus oldular... Hakim ortak zaten degismedi,.. karsanda %45 ortakligi olan bir sirketi satin almislar,.. eskiden neyse simdi de o... Bence silkeleyip tekrar yukari olma ihtimali yuksek,.. 130 milyon uzerinde islem var,, tahta hala %6 yukarda... Hayirlisi olsun... Bunlar sadece benim dusuncelerim,.. ben satmam malimi... Yatirim tavsiyesi degildir...
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

2. Valla 3,15'ten biraz ekleme yaptım. Tavandan almak istemiyordum.
    İyi mi ettim kötü mü akşama görürüz

3. Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

4. Bu kıraçagiller nasıl bir aileymiş ki şirketin ana ortaklığını başkasına geçince şirket tavan yapıyor.
    Değişen bir şey yok diye açıklama yapıncada şirket satış yiyor.
    Adamlarda ki İtibara bak.
    Milletin bunlara güvenlerini kalmamış.
    Şirketi komple satsalar yatırımcı bayramı yaşayacakta.

5. Sonuc olarak karsan yine bizim bildigimiz karsan,.. ortaklik yapisi degismadi,.. sadece oradaki bir ortagin ismi degisti...

Yalniz Global deli mal satti, 5.5 milyon falan gozukuyor...

YTD
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

6. Globalin sattiginin maliyeti 3.16 gozukuyor 3 milyon lotu acik...

Yetis nazik...

7.  Alıntı Originally Posted by Architect Yazıyı Oku
    Bence dunku kap a dusen habere yalanlama degil bu... Karsan icin degisen bir sey yok,.. dolayli olarak karsan a %25 ortak olmus oldular... Hakim ortak zaten degismedi,.. karsanda %45 ortakligi olan bir sirketi satin almislar,.. eskiden neyse simdi de o... Bence silkeleyip tekrar yukari olma ihtimali yuksek,.. 130 milyon uzerinde islem var,, tahta hala %6 yukarda... Hayirlisi olsun... Bunlar sadece benim dusuncelerim,.. ben satmam malimi... Yatirim tavsiyesi degildir...
    Sen olayın ilk boyutunu resmi açıklama, sonra hakimiyet değişmedi diye açıklama gönder ; Hakimiyet değişti kim dedi ki zaten?

Sayın Spk bu şirketin yıllardır yaptıklarını çıkıp biri anlatsa kitap olur.İlk bültende bugün yapılan yüzünden şirkete bir uyarı yapmanız gerekir.

Kazık çakacağız zannediyorlar bu dünyaya ama birgün öyle olmadığını görecekler.

Açık falan değildir tavandan yedirdiler malı önce bilerek açıklamayı geciktirdiler.

E sana kanunun verdiği gücü kullanıp bu ve bu gibilere dur demezsen onlarda bu piyasada dilediği gibi at koşturur.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    %4,36 gözüküyor teorik eşleşmede.
    Sonunda iyi haberler gelmeye başladı yahu.
    Bir de ABD posta araçları ihalesi sonuçlansa şirket uçacak.
    Bu arada postu yazana kadar açılışta %8'e fırladı. Tavana gidecek gibi

Edit: Kitledi tavana. Hayırlı olsun.

Yetiş ya @Architect Gün senin günün. Neredesin yahu?
     Alıntı Originally Posted by Architect Yazıyı Oku
    Globalin sattiginin maliyeti 3.16 gozukuyor 3 milyon lotu acik...

Yetis nazik...
    Maalesef bende verdim aşağıdan alırım diye. Pasta kötü.

Sayfa 308/423 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •