Sayfa 310/424 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410 ... SonSon
Arama sonucu : 3388 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. Karsan KAP'ta başka konuşuyor, bunlar başka konuşuyor.
    Aralarında güç savaşı var sanırım.
    Benim babam senin babanı döver yapıyorlar.

2.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Karsan KAP'ta başka konuşuyor, bunlar başka konuşuyor.
    Aralarında güç savaşı var sanırım.
    Benim babam senin babanı döver yapıyorlar.
    Aslinda ikiside ayni seyi konusuyor ama biri direk soyluyor oburu kiviriyor...
    Guc savasi kesin...

YTD...
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

3. https://twitter.com/eozpeynirci?ref_...Ctwgr%5Eauthor

Ben Türkçesini yazıvereyim ondan sonra dilediklerince haber yollasınlar.Oyuncağını elinden almışlar o hala eksik açıklamalar ile inkar etmeye farklı yönlendirmeler yapmaya devam etsin.

Yıllarca canını okuduğu yatırımcı ilk Genel Kurulda kendisi ile beraber El kaldıracak sanıyorsa daha çok bekler.Orada gösterilen yüzde her türlü şirketi kitlemeye yeter.Adım atamaz onay almadan.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Borsada pazarlar yeniden belirlenmiş KARSN alt pazara alınmış doğru anladımsa zira bu tip açıklamalar her zaman anlaşılmaz saçma sapan bir formatta kaleme alınıyor
    Fiyat marjıda ana pazar için %20 alt pazar için %15 olacakmış ama spk düzenlemesinden sonra.
    Borsadan millettin kaçması için ne gerekiyorsa yapılıyor, farklı marj neymiş.
    Gerçek zamanlı veriler kapatılması gibi.
    Kimin abuk sabuk fantezisi ise artık.
    Bir şeyleri değiştiriyim ben değiştirmiş olayım, keyfim istedi böyle olsun, bunlar iş değil.
    Piyasalar keyfe keder alınan kararlarla yürütülemez doğa gibi dengeyi bozanı çarpar netekim.
    Altın dövizden alınan vergi nasıl geri çekildi.
    Ben yaptımcıları oldurmazlar.

Karsan'dan gelen bu gün ki açıklamalarda ilginçti.
    Ana ortak şimdiye kadar kıraçgiller değilse neden bunu bilen yoktu.
    Yada ana ortağın hisselerini alan bir şirket nasıl ana ortak olamıyor.

5. SBK Holding buys Silcolux Investment's shares in Kiraca Holding for $82 mln -source
    CONTRIBUTORS
    Tuvan Gumrukcu Reuters
    Ebru Tuncay Reuters
    PUBLISHED
    SEP 29, 2020 5:19AM EDT

SBK Holding has purchased Luxembourg-based Silcolux Investment's shares in Turkish conglomerate Kiraca Holding for $82 million to become a 45% shareholder of the company, a source familiar with the transaction said on Tuesday.

ANKARA, Sept 29 (Reuters) - SBK Holding has purchased Luxembourg-based Silcolux Investment's shares in Turkish conglomerate Kiraca Holding for $82 million to become a 45% shareholder of the company, a source familiar with the transaction said on Tuesday.

With the move, which was reported to Luxembourg authorities on Sept. 25, SBK Holding will become Kiraca Holding's main shareholder, the source said.

After the deal, SBK Holding will hold 45% of Kiraca Holding, while Inan Kirac will hold 42.5% and the Kirac family will hold the remaining 12.5%, the person added.

Kiraca Holding was not immediately available for comment.

(Reporting by Tuvan Gumrukcu and Ebru Tuncay Editing by Dominic Evans)

(([email protected]; +90 312 292 7021; @tuvangumrukcu; Reuters Messaging: [email protected]))

Tarihe saate dikkat edin.Peki siz şirket olarak ertesi gün saat 11:14 e kadar nerede idiniz.Bir de kelime oyunu açıklama yaptınız.Yakışmadı size Neslihan Hanım.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by sborsa Yazıyı Oku
    Borsada pazarlar yeniden belirlenmiş KARSN alt pazara alınmış doğru anladımsa zira bu tip açıklamalar her zaman anlaşılmaz saçma sapan bir formatta kaleme alınıyor
    Fiyat marjıda ana pazar için %20 alt pazar için %15 olacakmış ama spk düzenlemesinden sonra.
    Borsadan millettin kaçması için ne gerekiyorsa yapılıyor, farklı marj neymiş.
    Gerçek zamanlı veriler kapatılması gibi.
    Kimin abuk sabuk fantezisi ise artık.
    Bir şeyleri değiştiriyim ben değiştirmiş olayım, keyfim istedi böyle olsun, bunlar iş değil.
    Piyasalar keyfe keder alınan kararlarla yürütülemez doğa gibi dengeyi bozanı çarpar netekim.
    Altın dövizden alınan vergi nasıl geri çekildi.
    Ben yaptımcıları oldurmazlar.

Karsan'dan gelen bu gün ki açıklamalarda ilginçti.
    Ana ortak şimdiye kadar kıraçgiller değilse neden bunu bilen yoktu.
    Yada ana ortağın hisselerini alan bir şirket nasıl ana ortak olamıyor.
    Döviz ve altın dan alınan vergiler geri mi çekildi??

7. Evet 0,01 den tekrar 0,002 ye çekilmiş dün haberlerde geçti.

8. CEVAP ŞU SAKIN SATMAYIN........
    Kıraça Holding'in iştiraki Karsan Otomotiv dün bir açıklama ile iddiaları yalanladı. Açıklamada şu ifadeler vardı: "Bazı basın yayın organlarında, şirketimizin hakim ortağının değiştiği izlenimi yaratabilecek haberler çıktığı görülmüştür. Şirketimizin ya da hakim ortağı Kıraça Holding'in doğrudan ya da dolaylı hakimiyet yapısında herhangi bir değişiklik bulunmamaktadır. Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunulur." Bu açıklamadan Kıraça Holding'in çoğunluk değil azınlık hisselerinin satıldığı izlenimi çıkıyor.

Reuters'ı ciddi, kolay kolay tongaya düşmeyen bir yayın kurumu olarak biliyoruz. İzleyelim bakalım, bu hikâyenin arkasından daha neler çıkacak?

Ek bilgi: Bu yazı yayınlandıktan sonra arayan Honda Türkiye'nin bir yetkilisi, fabrikanın satışı için görüşmelerin sürdüğü, nihai kararın henüz belli olmadığı bilgisini verdi...

Sayfa 310/424 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •