Sayfa 327/424 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377 ... SonSon
Arama sonucu : 3388 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by Duygu Yazıyı Oku
    Berlin toplu taşıma ve ingiliz ADL Firmaları arasında 220 milyon avro tutarında ve 430 araçlık yapılan sözleşme çerçevesince, ilk 28 araç ingilterede geri kalan kısmı Türk #karsan #karsn tarafından üretilecek.

Nahverkehr : Gelbe Riesen: Neue Doppeldecket https://t.co/9I7OZLMS5c
    Doğru habermi acaba kap ta göremedim v9yle bir haber

2. Piyasadaki haberlere baksan Karsan değil sanırsın Ford.
    450 milyon euro
    6,8 milyar dolar ihaleler havada uçuşuyor.
    Ama bir de dön bak tahtanın haline

Bir de Honda'nın kapanacak olan fabrikasının satınalınması vardı.

3. Bu hissede hikaye bitmiyor. Aksiyon bol Ancak şirket bigilendirmeleri geç yapıyor. Haber duyulmadan bir bildirimde bulunduğunu hatırlamıyorum. Son hikayenin linki Alman basınından;
    https://www.berliner-zeitung.de/mens...rlin-li.110724
    özetle berlin toplu taşıması için 220 milyon avro tutarında 430 araç üretileceği bunun 28 adetinin ingilterede diğerlerin Türkiyede Karsan tarafından üretileceği anlatılıyor. Teyit edilirse süper bir haber

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    berliner-zeitung- gazetesi;
    Şirket şimdiye kadar seri araçların nerede üretildiğini açıklamadı, Unite sendikasının dediği aktarıldı. Verilen bilgilere göre ilk 28 otobüs Büyük Britanya'da, geri kalanı Türkiye'de araç üreticisi Karsan tarafından yapılacak. Gözlemciler, Brexit'in kararın lehine olmasının ardından beklenebilecek zorluklardan şüpheleniyor. Canadian New Flyers Industries Group'a ait ADL, İngiltere'de 650 kişiyi işten çıkarmayı planlıyor.
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

5. Karga botunu giymeden Golabal satışlarına Garan alışları..
    Gününüz aydın ola ..

6. Yayı gersinler bakalım, daha uzağa gideriz sıkıntı yok...

7. Düşeni kıramıyor daha doğrusu kırdırmıyor, yükselen trendi 9 ekimde aşağıya kırdık hemen altında fibo 0.5 (3.05) den destek alarak devam ediyoruz. Kısa vade 3.15-3.16 üstü kapanış olursa düşeni kırdık diyebiliriz. Anladığım kadarıyla uğraştıracak. Yarın ögleden sonra 3.15-3.16 üzerine atmalı, atmazsa süründürme devam eder. Aşağıda fibo desteklerini(2.87, 2.64) test edebilir mi? Edebilir..Benim için sorun yok istediğni yapabilir, Temeli ve tekniği iyi olan bir hisse, ben ekranı kapatıyorum ve sabırla bekleyeceğim. Sizlere bol kazanç dilerim paydaşlar... yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir...

8. Fk 486 olması acaba hisseyi pahalı mı yapıyor?? Nasıl bakmak lazım bu olaya

Sayfa 327/424 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •