Sayfa 34/425 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 3393 madde; 265 - 272 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by tusinbo Yazıyı Oku
    açıkçası ben bu tip haberlerden bıktığım için detayına bakmadım. daha önceden yine morgan haberi çıktığında ve BMW haberi çıktığında benzer tepkiler vermişti. altı boş olunca da geri gelmişti. ama dediğiniz gibi tekrar tekrar aynı habere tepki vermeme ihtimali de var ama yine de ufak bi miktar heyecan yaşanabilir
    Sanmam, bu şirket diğer dördü ile arabayı yapıp aha bu demedigi sürece 1 ileri iki geri oyalanır durur

2.  Alıntı Originally Posted by arusa06 Yazıyı Oku
    Sanmam, bu şirket diğer dördü ile arabayı yapıp aha bu demedigi sürece 1 ileri iki geri oyalanır durur
    peki sizce şirketin kurulması ne derece etkili olacaktır hisse fiyatlamasına?
    bu kadar büyük sermayeli ve uzun projeksiyonlu bir AŞ'nin kurulması sonuçta basit bir şey değil.
    ancak bir taraftan da baktığımızda 2020'ye kadar ben bu şirketin kar etmesini ihtimal dahilinde görmüyorum. ilk 7-8 sene net zarar yazacaktır. yine de beklenti doğurması etkili olur mu?

3.  Alıntı Originally Posted by tusinbo Yazıyı Oku
    peki sizce şirketin kurulması ne derece etkili olacaktır hisse fiyatlamasına?
    bu kadar büyük sermayeli ve uzun projeksiyonlu bir AŞ'nin kurulması sonuçta basit bir şey değil.
    ancak bir taraftan da baktığımızda 2020'ye kadar ben bu şirketin kar etmesini ihtimal dahilinde görmüyorum. ilk 7-8 sene net zarar yazacaktır. yine de beklenti doğurması etkili olur mu?
    Arabayı milletin önüne koyacaklar millet bı görecek fiyatı performansı kronik arıza olacakmi olmayacak mı satışlar ne kadar başarılı olacak hayal çok bizde işimize nasıl gelirse ona göre yorum yapıp mutlu olucaz

4. Karsan kazanmaya çok yakın haberi çok saçma 3 . Çeyreğe daha var 6 ay ve karşımızda trump var arkadaşlar hurriyet gazetesi iş bitmiş gibi haber yapmış cezayı yer

5.  Alıntı Originally Posted by Fasarya34 Yazıyı Oku
    Karsan kazanmaya çok yakın haberi çok saçma 3 . Çeyreğe daha var 6 ay ve karşımızda trump var arkadaşlar hurriyet gazetesi iş bitmiş gibi haber yapmış cezayı yer
    Aynen bu ihale karsana kalmaz karşımızda bir sürü insan var

6. Oyunlar, oyunlar, oyunlar aylar öncesinin haberini ısıtıp koyuyorlar. Sevim koş misali YTD.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Hiç birşey belli olmaz bakın gerel e teslayla imza attı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Erryan Yazıyı Oku
    Hiç birşey belli olmaz bakın gerel e teslayla imza attı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Attı ama Tesla çok büyük bir firma ve çatır çatır araba üretiyor bizde daha cant kapağı bile yok

Sayfa 34/425 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •