Sayfa 349/424 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399 ... SonSon
Arama sonucu : 3388 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. Yazmıyayım dedim ama yazacağım. İstemeyen, beğenmeyen okumayabilir, kimseyle polemiğe girmeyeceğim. Daha önce yazdığım gibi endeksin düşmesiyle 2.7× ve 2.8× leri test ediyoruz. 14 den sonraki hareketini izleyelim. Bakalım neler olacak..

2.  Alıntı Originally Posted by Serseri.26 Yazıyı Oku
    Su dünyadaki en mutlu kişi MUTLULUK VERENDIR .
    Su dünyadaki en sevilen kişi SEVMEYI BILENDiR .
    Su dünyadaki en bilgin kişi KENDiNi BiLENDiR.
    Su dünyadaki en zengin kişi GÖNÜL FETHEDENDiR.
    Şu dunyadaki en soylu kişi INSAFA GELENDiR .
    Su dünyadaki en ÜSTÜN KiŞi INSANI SEVENDiR.

Bütün dünya buna inansa
    Bir inansa, hayat bayram olsa
    İnsanlar el ele tutuşsa
    Birlik olsa
    Uzansak sonsuza

Bütün dünya buna…
    Dünyayı geçtim artık dostlar ,topik olsa yeter bana

https://youtu.be/scE1KJMygn0
    İnsanoglu bir gariptir. yetiştidiği evcil hayvanları öyle aşk ve şefkatle sever ki, sanırsın bu hayvanları dogal ölümüne kadar besleyip de ölünce de törenle mezara koyacak. Sonuçta şefkat ve sevgiyle beslediği hayvanları kesip yiyecektir. Şimdi hepimiz borsada bir pozisyon almış yeni geleceklerin bizim aldıgımız hisselere daha yüksek fiyat teklif etmelerini bekliyoruz. Ve yüksek fiyatlar ile yeni insanlara sattığımız hisseleri onların daha yüksek fiyata satamamaları ve dönüp bizim teklif edecegimiz düşük fiyat ile tekrar biz satmaları ümit etmekteyiz. Hal böyleyken, Başkalarının cebindeki parayı almak için yaptıgımız oyunları legalleştirme, güzelleştime çabalarına gerek yoktur kanımca.

3. Bu hisse buradan alıp başını gitse 10 lira olsa benim kazandığım parayı kaybedecek tek kimse İnan amcadır.Yatırımcı olan herkes aslında patrona ya da onun icazet verdiği bir spekulatöre veya spekulatör ve yancılarına karşı işlem yapar.İşin teorisinde ise patron yatırımcıdan sağladığı ucuz kaynak ile işleri büyütür geliştirir ve karlılığını artırır bunu da ortakları ile paylaşır.Ülkemizde ne kadar böyle onu sizin değerlendirmenize bırakıyorum.

Emin olun İnan Amca fırsatı olsa bu fiyattan tüm hisseleri alır kottan çıkar.Çünkü bu halka açıklık onun için aslında misyonunu çoktan tamamlamıştır.Ama gel gelelim nasıl o birilerinin cebine el attıysa şimdi çok azınlık olacak olsa da birilerinin de onun cebine el atabilme ihtimali vardır.Soru bunu becerebilecek bilgi birikim disiplin psikoloji ve sabrın sizde ne kadar olduğudur.

ve emin olun sizin cebinizdeki parayı almak olsa amacım kumarhaneye giderdim burada yazı yazmak yerine.Ben kumar oynamam yatırım yaparım.Yanlış yatırımlar yaptığımda olmuştur ama yine de kumar oynamam.Dünya görüşü olarak küçük yatırımcının cebinden alınacak paranın ben hayırlara vesile olacağına inanmıyorum.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Tel ramda bir grup geçen hafta bizim kağıdın grafiğini çizip aldırmaya başlamış. Bizim zaten sadece karsana özel 330 üyeli bir grubumuz var. Buraya davet linki attılar. Bir girip baktım bildiğin tarikat olmuşlar. 600 den fazla üye. Teknik çizimleri paylaşan çocuğun bıyıkları sayılabilecek kadar az. Bir kaç hissede şans eseri kazanmışlar. Ortalama 3.20 den karsana dalmış hepsi. Bunlar gibi bir kaç grup daha varsa yandık. Bunları silkelemeden hayatta götürmez bizim tahtacı. En sevdiği işler.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bu hisse buradan alıp başını gitse 10 lira olsa benim kazandığım parayı kaybedecek tek kimse İnan amcadır.Yatırımcı olan herkes aslında patrona ya da onun icazet verdiği bir spekulatöre veya spekulatör ve yancılarına karşı işlem yapar.İşin teorisinde ise patron yatırımcıdan sağladığı ucuz kaynak ile işleri büyütür geliştirir ve karlılığını artırır bunu da ortakları ile paylaşır.Ülkemizde ne kadar böyle onu sizin değerlendirmenize bırakıyorum.

Emin olun İnan Amca fırsatı olsa bu fiyattan tüm hisseleri alır kottan çıkar.Çünkü bu halka açıklık onun için aslında misyonunu çoktan tamamlamıştır.Ama gel gelelim nasıl o birilerinin cebine el attıysa şimdi çok azınlık olacak olsa da birilerinin de onun cebine el atabilme ihtimali vardır.Soru bunu becerebilecek bilgi birikim disiplin psikoloji ve sabrın sizde ne kadar olduğudur.

ve emin olun sizin cebinizdeki parayı almak olsa amacım kumarhaneye giderdim burada yazı yazmak yerine.Ben kumar oynamam yatırım yaparım.Yanlış yatırımlar yaptığımda olmuştur ama yine de kumar oynamam.Dünya görüşü olarak küçük yatırımcının cebinden alınacak paranın ben hayırlara vesile olacağına inanmıyorum.
    Kardeş inan amca hisse 10 lira olunca niye kaybeder anlatta bizde öğrenelim.
    Borsa fiyatının parona ne faydası nede zararı olur bu sadece elinde hisse olanı ilgilendiren bir durumdur.

Şirket zaten bedelliler ile kaynağı sağlamıştı.
    Bundan sonrası inan kirac için borsadaki fiyatin bir önemi yoktur.
    Sadece kendi holdinnginin sahip olduğu hisseden satış yapacaksa yüksekten satmak herkes gibi onunda işine gelir.
    Hisse 1 kuruş olsa kıraç holding için hiç önemi yoktur sadece hisse almak isterse borsadan ucuza hisse alır.bugune kadar borsadan hisse alıp sattığını ben bilmiyorum
    Sagliklar

7. Endekse paralel hareket ediyor. Kur baskısı ve endeks düzelmedikçe beklenen hareket gelmeyebilir. Bu hafta ak ve iş mal toplamış ama birşey ifade etmez. Onlar için önemi yok 2.5×, 2, 3× dan da mal toplar, istediği zaman yukarı sürer. Sosyal medya tahtacıların işine geliyor, malı istediği gibi pazarlıyor veya kötülüyor, eskiden kulaktan duyma olan işler şimdi saniyelerle dakikalarla rahatça yapılıyor. Borsa yine aynı borsa aslında sadece biraz hızlandı işler, buna uyum sağlamak lazım sanki. Uzun vade yatırımcı için bunların önemi yok. Uzun lafın kısası 😊😊 evliya sabrı ile beklemeye devam...

8.  Alıntı Originally Posted by taner009 Yazıyı Oku
    Tel ramda bir grup geçen hafta bizim kağıdın grafiğini çizip aldırmaya başlamış. Bizim zaten sadece karsana özel 330 üyeli bir grubumuz var. Buraya davet linki attılar. Bir girip baktım bildiğin tarikat olmuşlar. 600 den fazla üye. Teknik çizimleri paylaşan çocuğun bıyıkları sayılabilecek kadar az. Bir kaç hissede şans eseri kazanmışlar. Ortalama 3.20 den karsana dalmış hepsi. Bunlar gibi bir kaç grup daha varsa yandık. Bunları silkelemeden hayatta götürmez bizim tahtacı. En sevdiği işler.
    Grubun linkini atarmısın.

Her gün aratıyorum ama tel gramda grup çıkmıyor

Sayfa 349/424 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •