Sayfa 358/423 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408 ... SonSon
Arama sonucu : 3381 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    Benim GK görme, spk ya şikayet dilekçesi yazma yada yatırımcı şirketleri arayıp yanlışlarını düzeltme gibi bir eylemimi, SORGULAMA hakkınız ve lüksünüz yok.. eğer bunu yaparsanız size cevabım basit olur..

Size ne ..

Devletin yönetimin birimlerinin, denetleme, kontrol etme, yolsuzlukları önleme, koruma gibi tüm görevlerini yerinde ve yeterli görüyor ve bunun arkasında duruyorsanız, ayrıca kendini asıl olarak gören, hak ve özgürlüklerini bilen, soran, sorgulayan bir toplumdaki bireylerin daha çok olması halinde bu sorunların daha kolay çözüleceğini DÜŞÜNCEME KATILMIYORSANIZ size cevabım gene basit olur..

Bana ne ..
    O zaman sizin siyasi görüşlerinizden bana ne.Çok basit oldu mu?Bu masalları gidip siyasi forumlarda anlatın.

Size tavsiyem İnan Kıraç kimdir bilmeden o bir önceki yazıyı yazıyorsanız hemde KARSN topiğinde.Ben size sevgi ve saygılarımı sunayım siz nazikçe mesajı alırsınız.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bu masalları gidip siyasi forumlarda anlatın. Size tavsiyem
    sizin kadar tavsiye verme alışkanlığım yok ama yine de. sizinle iletişim kurmak için benim size bir tavsiyem olacak

ben sizi ret listeme aldım.... sizde öyle yapın.....

o zaman size sevgi ve saygılarımı sunarım.... siz de nazikçe mesajımı alırsınız.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3. Karsan'da Barış Hulisioğlu, Ar-Ge Direktörlüğü görevini üstlendi

Karsan'da Ürün ve Proje Mühendisliği Müdürü olarak görevini yürüten Barış Hulisioğlu, kasım ayından itibaren Ar-Ge Direktörlüğü görevini üstlendi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, kuruluşunun ardından yarım asrı geride bırakan ve küresel bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Türkiye'nin yerli üreticisi Karsan, yönetici kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Karsan'da Ürün ve Proje Mühendisliği Müdürü olarak görevini yürüten Barış Hulisioğlu, kasım ayından itibaren Ar-Ge Direktörlüğü görevini üstlendi.

Bursa'da yer alan fabrikasında çağın mobilite ihtiyaçlarına uygun ulaştırma çözümleri sunan ve geçen yıl Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın yaptığı incelemelerin ardından Ar-Ge Merkezi belgesi almaya hak kazanan yerli üretici Karsan, Ar-Ge'sini Barış Hulisioğlu'na emanet etti.

Hulisioğlu'nun Karsan'a sunduğu katkılar 2006 yılına kadar uzanıyor. Bursa'da yer alan ve Karsan ile ortaklaşa çalışmalar yürüten Hexagon Studio'da ürün tasarımı ve proje yönetimi alanlarında görevler üstlenen Barış Hulisioğlu, söz konusu şirkette görev aldığı 2006 yılından bu yana Karsan'ın ürün ve projelerinin gelişimine de katkı sağladı.

2017 yılında ise Karsan'a Ürün ve Proje Mühendisliği Müdürü olarak katılan ve bu konudaki çalışmalarını üç yıldır yürüten Hulisioğlu, yeni görevine ise kasım ayı itibarıyla başladı
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

karsana teknik analız yapacaktım ki, oğlum aşağıdaki videoyu izletti...

teşekkürler KOÇ..

https://www.gercekgundem.com/ekonomi...lmi-yayinlandi
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. Duygulanmamak namümkğn.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

6. USPS de de 10# haberim var bilmeyen paydaslar icin yaziyorum twit eski ama Biden 2017 yilinda ihale adına demokratlar Morgan Olson alsin istiyor demis
    Son düzenleme : Serseri.26; 10-11-2020 saat: 22:36.

7. EGO Genel Müdürlüğü tarafından Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonu’nda akademisyenler, STK ve meslek odalarının katılımıyla ‘Ankara Ulaşım Çalıştayı’ gerçekleştirildi. Çalıştayda 300 yeni otobüs almak için çalışma başlattıklarını duyuran Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş toplu taşımaya ilişkin özetle şunları söyledi: “Geçmiş yönetimleri eleştirme, bahane bulma gibi bir huyumuz yok. Toplu ulaşım maalesef Ankara’da bugüne kadar ihmal edilmiştir. 2010’daki otobüs sayımız 2 bin 37’ydi. 4 milyon 641 bin nüfusumuz vardı. Büyükşehir Yasası’nın kabul edilmesiyle ilçeler de bu nüfusa dahil oldu, 6 milyona yaklaşan bir nüfusla karşılaştık. Şu anki EGO otobüs sayımız bin 540. İlçelerin dahil olmasıyla 200 kadar EGO otobüsümüz ilçelere çalışıyor. 400 tane de özel otobüsler (ÖHO) var. Bin 540 otobüsün 200’ünü ilçelere tahsis edince ayrıca 40-50 tane de sefer dışı kalanları, tamir ihtiyacı olanları da düşündüğünüz zaman ne kadar zor şartlarda hizmet verildiğini muhtemelen tahmin edersiniz. Şimdi Sayın Genel Müdürümüz’ün (Nihat Alkaş) girişimleriyle 300 yeni otobüsü kazandırmak için çalışmalarımız devam ediyor.

Selamun Aleykum Paydaslar ,
    EGO nun 300 otobüs ihtiyacının karşılanması icin KARSAN ve BMC ile görüşmelerimiz devam ediyor .

Kaynak: Bloomberg
    Zaman : 10.11.2020

Bu aksam kapanisa 5 kala Bank of America nin satis tarafindan deli gibi alis tarafina gecip karanlikta aldigi mali kusmamasinin sebebi bu sanirim

+

30.10 - 06.11 süreleri icerisinde takaslar gösteriyor ki tatli su kurnazi citi Ak uzerinden 5.516.000 mallanmis
    -bak yaa bende tahtada Coni yoh die yas tutiemm

Mutlu geceleriniz olsun .

8. Yarın ne yapacağını çok iyi biliyorum spek efendi.. Endeks dirençte, bakalım olası realizasyonda ne yapacaksın? Vezir mi? Rezil mi? Peşindeyiz...

Sayfa 358/423 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •