Sayfa 366/423 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416 ... SonSon
Arama sonucu : 3381 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. İş yatırım -600 bin oldu, karanlık odada yaklaşık 1 m lot daha satmış.

2. Aceleyle satılan bu kalın lotlar hiç hoş değil...

3.  Alıntı Originally Posted by Duygu Yazıyı Oku
    Aceleyle satılan bu kalın lotlar hiç hoş değil...
    Dün 2.97 aldı bugün zararına sattı anlamayacak bir sey yok

4. Şimdi anladım... Kafa basmaz benim kusura bakma...

olası bir çok senaryoyu fütursuzca harcadı.. şimdı 2 senaryo daha olustu..

1- sarı kırmız üzerine çıktığında, bar 2 indikatör üzerinde ve duzenlı bır yukselış gercekleştırecek.
    2- 81 87 aralığına tekrar inip sonra sert bir şekılde çıkacak.. bu senayo için en fazla 4 gün yatay aşağı inebilir, yoksa çöp olur..

ben malsız çulsuz 2 senaryoru bekleyeceğim.. 1 senaryo gerçeklesırse 3.04 09 11 duraklarından bırıne bilet alacağım..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Yükselışe devam etmeyeceklerı beyaz çizgi ile gösterdığım barda belli oldu.. 3.09 üzerine çıkmadılar ve roza altında kaldı..
    buradan tekrar alt banta dönmek sinir bozucu ama dönüş sonrası oldukça olumlu senaryolar gerçekleşebilir..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7. eozcan...bugün tahminler süper...

dün bende aldım..

hadin gari..gastamonu dep.dep..

işfinden baska nerde çiziyorsun...

ytd.ytd...

Alıntı Originally Posted by ispartakus Yazıyı Oku
    . işfinden baska nerde çiziyorsun...
    sn ispartakus ilgine teşekkür ederim...
    karsanı malsız culsuz izliyorum..1. önceliğim para kazanmak.. ikincısıde isfin ve bu senette olası yukseliş anlarını tespıt edip tekniğimi geliştirmek.. yatay süresi uzadıkça haftalıklar da bozuluyor... bu yüzden kısa süre içine 3.09 üzerine çıkması lazım.. karsan ise 2.99 bakıp bakıp burun kıvırıyor.. izlemeye devam..

Sayfa 366/423 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •