Sayfa 383/424 İlkİlk ... 283333373381382383384385393 ... SonSon
Arama sonucu : 3388 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. karsn ???
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    **KARSN*** KARSAN OTOMOTİV SANAYİİ VE TİCARET A.Ş.( İlişkili Taraf İşlemleri )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    İlişkili Taraf İşlemleri

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-17.1 sayılı "Kurumsal Yönetim Tebliği"nin "Yaygın ve Süreklilik Arz Eden İşlemler" başlıklı 10. maddesi çerçevesinde 2020 yılında, Şirketimiz ile Karsan İç ve Dış Ticaret A.Ş. arasında yapılması planlanan satış işlemlerinin 2019 yılı finansal tablolarında yer alan hasılat tutarına olan oranının %10'dan fazla bir orana ulaşmış olması nedeniyle bu raporun hazırlanmasına ve sonuç bölümünün Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda açıklanmasına karar verilmiştir.
    2020 Yılı Öngörülen Yaygın ve Süreklilik Arz Eden İlişkili Taraf İşlemleri Raporu Sonuç Bölümü

Sermaye Piyasası Kurulu'nun (SPK) II-17.1 sayılı "Kurumsal Yönetim Tebliği"nin "Yaygın ve Süreklilik Arz Eden İşlemler" başlıklı 10. maddesi çerçevesinde 2020 yılında, Şirketimiz ile Karsan İç ve Dış Ticaret A.Ş. arasında yapılması planlanan satış işlemlerinin kamuya açıklanan 2019 yılı finansal tablolarında yer alan hasılat tutarına olan oranının %10'undan fazla bir orana ulaşmış olması nedeniyle, bu raporda hisselerinin tamamı Şirketimize ait olan Karsan İç ve Dış Ticaret A.Ş. ile yapılan işlemlerin koşulları, fiyat belirleme yöntemi ve işlemlerin piyasa koşullarına uygun olduğuna ilişkin bilgi sunulmuştur.

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunulur.
    Hocam yazıyı okudum kimle ilişkili haber ve tam olarak neyi ifade ediyor.Anlayamadım da. Açıklarsanız sevinirim.

3. https://www.tradingview.com/x/Q8B6cf7A/

günlük

alt tirend kırılmazsa hedef üstteki tirenddir

tabi bence

4. 3.28 yatay direnç kırılır üzerinde kapanışlar gelirse hedefe koşar diye yorumluyorum

tabi bence.

5.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

6.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Yine bir rüya gördüm saat 12 civarı karsn 3.47 bugün girmeye vaktim olmadı yarın ola hayrola... Küçük yatırımcı her zaman mutlu son ister bay spek...
    Kağıdı gördük ama bize nasip olmadı. Kalanlara hayırlı bol kazançlar...

7. Ayağımız uğurlu geldi sanırım. Dün bir, bugün iki.
    Haykırdı, ak tolgalı beylerbeyi : İlerle!

8.  Alıntı Originally Posted by ezelagah Yazıyı Oku
    Ayağımız uğurlu geldi sanırım. Dün bir, bugün iki.
    Haykırdı, ak tolgalı beylerbeyi : İlerle!
    Kısmet işte bizde 1 yıldır burayız geçen hafta aşağıdan alırım deyip 3.06 dan verdik...

Sayfa 383/424 İlkİlk ... 283333373381382383384385393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •