Sayfa 385/424 İlkİlk ... 285335375383384385386387395 ... SonSon
Arama sonucu : 3388 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. Kıçım kıçım gönderiyon otobüsleri Belcika sı ,Fransa sı hic sesin soluğun çıkmıyo Yemezler Hacı Abim bekliyorum burda o 4.38 ge-le-cek

2. Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Son zamanlarda Güzel hareketler yapıyor hisse ama forum gerçekten de çok sessiz, ilginç. Sektöründe en düşük çarpanla fiyatlanan ancak en yüksek beklentisi olan şirket denebilir. 3.40-50 arası mallandım bekliyorum. umarım hep birlikte daha ileri

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. [QUOTE=birnickiste;5081959]Son zamanlarda Güzel hareketler yapıyor hisse ama forum gerçekten de çok sessiz, ilginç. Sektöründe en düşük çarpanla fiyatlanan ancak en yüksek beklentisi olan şirket denebilir. 3.40-50 arası mallandım bekliyorum. umarım hep birlikte daha ileri

Sn. birnickiste beklentilerle ilgili kısaca bilgi vermeniz mümkün mü? Hayırlı kazançlar...

5. 3.84 üzeri kapanışlar yeni zirveler demektir...

6. [QUOTE=perke;5083510]
     Alıntı Originally Posted by birnickiste Yazıyı Oku
    Son zamanlarda Güzel hareketler yapıyor hisse ama forum gerçekten de çok sessiz, ilginç. Sektöründe en düşük çarpanla fiyatlanan ancak en yüksek beklentisi olan şirket denebilir. 3.40-50 arası mallandım bekliyorum. umarım hep birlikte daha ileri

Sn. birnickiste beklentilerle ilgili kısaca bilgi vermeniz mümkün mü? Hayırlı kazançlar...
    Dünya artık cng ve elektrikli araçlara dönüyor. Bu araçları üreten firmaların hisselerinden oluşan fonlar bile kurulmaya başladı. karsan da bu pastadan payını alacaktır. Usps ihalesi zaten hepimizin malumu...

7. https://invst.ly/tgrr8
    KARSAN HAFTALIK...
    1.DALGANIN DÜZELTMEYE GİRDİĞİ YER GEÇİLDİ VE 2.DALGA BAŞLADI YARIN 3.84 ÜZERİ KAPANIŞTA YENİ ZİRVELER OLACAKTIR...

8. https://www.whitehouse.gov/president...ostal-service/

Böyle bir haber gördüm. Nasıl yorumlanır? Hissedeki eskiler sürece hakim olanlar yorumlarsa seviniriz

Sayfa 385/424 İlkİlk ... 285335375383384385386387395 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •