Sayfa 403/425 İlkİlk ... 303353393401402403404405413 ... SonSon
Arama sonucu : 3394 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. Sn.Because, maalesef pazartesiden beri piyasalar cok oynak, haklısınız, bende olsam korkardım, ama elimde hisse olunca sabırla beklemekten baska carem yok, bakalım 4.5 ten alacaklar mı ortak olacak bize yoksa 3.5 ten alacaklar mı göreceğiz, tek bildigim sey var, Allah mani keder vermezse ben uzun süre bekleyeceğim, Tatar misali apirsada şapirsada aşacagim onu )) Selamlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by lacivert Yazıyı Oku
    Sn.Because, maalesef pazartesiden beri piyasalar cok oynak, haklısınız, bende olsam korkardım, ama elimde hisse olunca sabırla beklemekten baska carem yok, bakalım 4.5 ten alacaklar mı ortak olacak bize yoksa 3.5 ten alacaklar mı göreceğiz, tek bildigim sey var, Allah mani keder vermezse ben uzun süre bekleyeceğim, Tatar misali apirsada şapirsada aşacagim onu )) Selamlar.
    Aynen kadılıyorum... mart 2020 pandemi başladığında 4 küsürlerden
    aldığım hisseyi 2.50 lerden vermiştim... külliyen zarar...
    bir süre sonra 6 lara geldi... arkasından bakım durdum...
    diger hisseler de zararımı çıkardım ama imanın gevreği. ..
    hergün stress.... hiç bakmasaydım sabretseydim 6 lardan %50 kârla. satarım...
    son bir aydır karsanı tam alacaktım. kısmet olmadı. iyiki de olmadı.
    kağıt nerelere geldi... bi noktada alacağım. geçmişteki hesabı kapatacağım. ama dediğin gibi karsn almaya korkuyorum...
    sanada sabret diyorum. benim yaptığım hatayı sen Yapma... hiç bakma
    bile ekrana... Allaha emanet...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

3. Teşekkür ederim, sende Allah'a emanet ol, umarım en güzel seviyeden alırsın, selamlar.

4. Yarınki ankara büyükşehir otobüs ihalesini karsan alırsa beşli rakamları görme şansımız olabilir

5.  Alıntı Originally Posted by Çılgın türk Yazıyı Oku
    Yarınki ankara büyükşehir otobüs ihalesini karsan alırsa beşli rakamları görme şansımız olabilir
    Ya alamazsa...

6. İhale 9 nisana ertelenmiş hayırlı olsun beklemedeyiz karsanı

7. Kısa vade 4,07 ile aranızdayım :-)
    Bol kazançlar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    salınması bitti herhalde... Yarın kademe kademe aranızda olacağım...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Sayfa 403/425 İlkİlk ... 303353393401402403404405413 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •