Sayfa 409/424 İlkİlk ... 309359399407408409410411419 ... SonSon
Arama sonucu : 3388 madde; 3,265 - 3,272 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

KARSN da 4.6 milyon lot açık taşınmış, bunlar piyasa oyuncuları ise tahta yapıcı hızlı yukarı sürebilir!

2. geçen perşembe 4.20 lerden almıştım.
    4.57 kapattı. satmadım. haber çok olumluydu.
    fakat satış yaptılar.
    anlamış değilim. iyi bir tepki yapsa da çıksak bari..

3. Hisse defter değeri 1 lira civarı, şirket pek ciddi faliyet karıda üretemiyor.
    Kaç defa bedelli sermaye artışı yapmasına rağmen finans borçlarda hala yüksek.

Kısa dönemli borçlara oranla, ciro file aliyet karı, nakit akışı düşük. Birde ek yatırımlara gidecekmiş.
    Bu da yüksek miktarda yeni fonlama gerektirir demek.

Ama hisse fiyatı yönü konusunda bir şey söylemek zor. Ne olursa olsun piyasanın balina oyuncuların yeteri miktarda hisseyi toplamışlarsa, hisse fiyatına istedikleri hareketi veriyorlar.

4.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    KARSN da 4.6 milyon lot açık taşınmış, bunlar piyasa oyuncuları ise tahta yapıcı hızlı yukarı sürebilir!
    bugünkü durumu verebilir misiniz? tşk.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

5. Yönetim kötü niyetli ve beceriksiz...

Devir elektrikli devri birsürü tecrübe var

Ve sen bunu fırsata çeviremiyorsun ulan az bir aklınız olsa reno ile oturur meganı elektrikli yapalım diye proje üretsen roket olur hisse piyasa fiyatımız...

Anca lak lak yapın ebleh ler....

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

6. Selam arkadaşlar

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/958333

bu sipariş haberi yenimi yoksa daha önce yayılanmışta tekrar mı ediyorlar ,bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa memnun olurum teşekkürler

7.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Selam arkadaşlar

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/958333

bu sipariş haberi yenimi yoksa daha önce yayılanmışta tekrar mı ediyorlar ,bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa memnun olurum teşekkürler
    Seans kapandıktan 3 dakika sonra gelmiş yeni haber gibi duruyor...

8.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Seans kapandıktan 3 dakika sonra gelmiş yeni haber gibi duruyor...
    cevap için teşekkürler,tam karanlık odaya girerken haber matrikse düştü KAP tan önce ,bende biraz yazıldım gelirse diye 3,87 den geldi ancak tahta gördüğünüz gibi aniden alım ağırlığına döndü ,yarın artı yapma ihtimali olabilirmi bu haberle

Sayfa 409/424 İlkİlk ... 309359399407408409410411419 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •