Sayfa 412/423 İlkİlk ... 312362402410411412413414422 ... SonSon
Arama sonucu : 3381 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. Bugünkü yükselişe tepki vermedi belki yarın sürpriz yapar

2. https://invst.ly/wsmqz
    KARSAN GÜNLÜK...
    GÜNLÜK GRAFİKTE YÜKSELİŞ ONAYI TAMAMDIR..

3. 22.12.2021 3.39 kapattık ayı tuzağı mı yoksa daha da aşağıların habercisi mi? Ytd.

4. Mersin'de 262 milyon TL lik 100 adet otobüs ihalesini kazanmış.
    1 Otobüs 2,6 milyon TL 🥳
    Bu araçların hâlâ pahalı olması ilgimi çekti.

5. İran nükleer müzakerelerinin 8. turu bugün Viyana’da başlıyor

27/12/2021 14:53:32

İran nükleer anlaşmasının görüşüldüğü müzakerelerin 8. turu bugün Avusturya’nın başkenti Viyana’da başlıyor.

İran’ın 2015 nükleer anlaşmaya geri dönüş müzakerelerinin sekizinci turu İran ile birlikte Fransa, Rusya, Çin, İngiltere ve Almanya’nın katılımlarıyla bugün Avusturya’nın başkenti Viyana’da başlıyor.

P4+1 ülkelerinin temsilcilerinin de hazır bulunacağı görüşmelere ilişkin açıklama Hüseyin Emir Abdullahiyan’dan geldi. Abdullahiyan, “Haziran ayında varılan metni bir kenara bırakarak, yeni bir metin üzerinde ve görüşmelerin de bu metin üzerine bugün başlaması konusunda mutabık kaldık†dedi. İran’ın ABD’nin yeniden tek taraflı olarak anlaşmadan vazgeçmeyeceğine dair garanti istediğini kaydeden Abdullahiyan, yaptırımların etkin bir şekilde kaldırıldığının teyit edilmesi için süre talep ettiklerini sözlerine ekledi. İranlı Bakan, “Bizim için önemli olan konu, bu şartlar ve konular ışığında İran’ın kolayca ve sınırlar olmadan petrolünü satacağı ve elde ettiği geliri de İran bankalarında yabancı para birimi olarak muhafaza edeceği bir noktaya gelmektir†ifadelerini kullandı.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

6. Bu fiyatlara Karsan bulamayabilirsiniz.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

7. https://m.haberturk.com/dunyada-sati...297563-ekonomi

Eeeee isteyen istediğini biriktirsin.

Elektrikli otobüslerimiz ve elektrikli Megane .

Gelecek Karsan' ın olacaktır. Tarih bu fiyatları bir daha göstermez.

Tüm paylar Patronda olduğuna göre bir sıkıntıda yok.

Togg 'dan önce meganlar çıkar.
    Neymiş petrole durmadan zam geliyormuş.
    2022 ye brent petrol 100 doları geçerse .
    Tüm dünya elektrikli otobüs ve otomobil için sıraya girer.

İnan Kıraç bana göre , istihdamı artırdığı için bir ödülü daha hak ediyor.umarim sağlığına dikkat ederek tüm dostlarını , çalışanlarını ve yatırımcılarını üzmez.
    Lakin bu firmanın sahipsiz kalacağını düşünmüyorum.

8. https://youtu.be/KKNtduPkU4s

Sayfa 412/423 İlkİlk ... 312362402410411412413414422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •