Special Days Image
Sayfa 416/423 İlkİlk ... 316366406414415416417418 ... SonSon
Arama sonucu : 3380 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. 6 daki direncini kirmasi durumunda once 8 ardindan 20 lere kadar gitmesini bekledigim hisse. Su siralar direnci kirmakta zorlaniyor. Gunici yada gun asiri surekli trade ediyorum. Guzelde kar birakiyor. Esasinda alip tam uzerine yatmalik bir hisse. Birgun kaciracagiz arkadan baktiracak. Otomotivlerin agirlikli gittigi bir ortamda baya geride kaldi. Yeni girenleri uzecegini dusunmuyorum. Mayis ayindaki fed kararlari sonrasi globalde basarlarsa bilemem tabi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    2006 yılından 2019 a kadar,Tam 7 kez Bedelli sermaye artırımı yaparak Millettten para hortumlamışlar...
    Kağıdı son günlerde popüler edip, 6 TL ye kadar getirdiklerine göre,yeni bir hortumlama yapacaklarını düşünüyorum... Umarım bu kez tersini yaparlar...!!

3.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    2006 yılından 2019 a kadar,Tam 7 kez Bedelli sermaye artırımı yaparak Millettten para hortumlamışlar...
    Kağıdı son günlerde popüler edip, 6 TL ye kadar getirdiklerine göre,yeni bir hortumlama yapacaklarını düşünüyorum... Umarım bu kez tersini yaparlar...!!
    6 tl bunlarin disinin kovuguna gitmez. Hareket baslamisken burayla yetineceklerini sanmam. Tabikide nereye getirecegini spek bilir. Bizimki zan yalnizca.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    6 tl bunlarin disinin kovuguna gitmez. Hareket baslamisken burayla yetineceklerini sanmam. Tabikide nereye getirecegini spek bilir. Bizimki zan yalnizca.
    Borsa uçarken,bu Karsan niye
    5.40 da çamura saplandı.?
    Ne hinlik düşünüyorlar acaba.?

haftalıkta 4 kırmızı bar sonrası dükkanın boş olması normal.. bir süre daha müşteri gelmeyebilir.. 4.40-56 önemli 4.28 i kullanırmı bilemem ama dönüşü güzel olacak.. iyi çalışmalar..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. Duhul: Feb 2004

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Millet, Satın almak için sıfır otomobil bulamıyor iken, Şirketler katlamalı kaarlar ile bilanço açıklıyor iken,Bu Karsan zarar etmeyi nasıl beceriyor ..??
    Akıl alır gibi değil..
    Hisse,en çok düşenler listesinde ilk sıralarda..5.09 TL.. Neredeyse
    4.92 ye inip taban olacak..

Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    6 daki direncini kirmasi durumunda once 8 ardindan 20 lere kadar gitmesini bekledigim hisse. Su siralar direnci kirmakta zorlaniyor. Gunici yada gun asiri surekli trade ediyorum. Guzelde kar birakiyor. Esasinda alip tam uzerine yatmalik bir hisse. Birgun kaciracagiz arkadan baktiracak. Otomotivlerin agirlikli gittigi bir ortamda baya geride kaldi. Yeni girenleri uzecegini dusunmuyorum. Mayis ayindaki fed kararlari sonrasi globalde basarlarsa bilemem tabi.
    Kırdı,,hem de yüksek hacim ile.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 416/423 İlkİlk ... 316366406414415416417418 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •