Sayfa 5/423 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 3381 madde; 33 - 40 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by trader38 Yazıyı Oku
    ABD ihalesi Üçüncü çeyreğe,Bükreş ihalesini başka şirket almış bide üstüne 90 kusur milyon zarar geldi oh ne ala hepsi kap ta var hala iyimser olan varsa yarın tabana alış yazar
    Bisey soylemek istiyorum ihaleyi biz aldik otokar aldi hic sevinmiyoruz cunki sizin gibi ne yillik ne yerli otogibi tank ihalemiz olmasin ragmen ikiye katladik korkmayin taban olmazsiniz o yuzden tahT olun 3 yildir otokardayim zarardayim 118 lira gel takas edelim

yatirim tavsiyesi niteligi tasimaz (YTD) MM

2. Ayni gun icinde pespese bu haberlerin gelmesi normalmi sizce acaba kaldi ki tesaduf eee milyon lotu olanlar zaten bu haberleri onceden almislardir niye bugun taban yaptirmadilar yazdiklarim ic sesim olup y.t icermez...

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Bumerang006 Yazıyı Oku
    Bisey soylemek istiyorum ihaleyi biz aldik otokar aldi hic sevinmiyoruz cunki sizin gibi ne yillik ne yerli otogibi tank ihalemiz olmasin ragmen ikiye katladik korkmayin taban olmazsiniz o yuzden tahT olun 3 yildir otokardayim zarardayim 118 lira gel takas edelim

70.000 endekste hangi gerekçeyle otokarı taşıyıp başka hisseye geçmediniz pek merak ettim....

4. Pek merak etmeyin eger zaten bu durumda ihale sureci olmasaydi altay tanki bir gub dahi beklemezdim size soruyorum niye karsan ihaleyi alamadi? Bu is buna benzer cok sacma oldu degilmi beklenilen sure yada nedenleri siralarsak konu cok farkli ele alinmasi lazim

5. Bükreş ihalesi traş onun için düşüş yaşamayız..Haber geldiğinde nasıl hiç kademe oynatmadıysa ??? ihale alımıda etkilemez...110 adet orduya jest satısı gerçekleştiği gibi..
    Millete bakıyorum bugün taban bekliyorlar neymiş 3 kötü haber ))) Lotlarınıza sahip çıkın arkadaşlar.
    Bu hisse YERLİ OTOMOBİL BEKLENTİSİYLE ALINDI + BİLANÇO . BİLANÇO 12 MART O ZAMAN GÖRECEĞİZ İNŞALLAH KARI.
    Dünkü bence gelen haberin 1 tanesi biraz üzdü oda ABD deki ihale sürecinin uzaması.BUGÜN KURNAZLARIN HİÇBİRİ TABAN BEKLEMESİN.

YTD

6. Ekim ayında yerli otomobil haberi düşmüş 1.** den 2** fırlamış...Bükreş haberi borsaya bildirilmiş kağıt 1.68 1.76 arası dolanmış.
    Sizce etkilermi Bükreş???..Bilanço kar yazsın devamı gelir İnşallah..

YTD

7. Karsan, Bükreş Belediyesi'nin 400 otobüslük ihalesinde ikinci sırada kaldı

http://www.businessht.com.tr/piyasal...aleyi-kaybetti
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

8. Karsan (KARSN, Nötr): Şirket 20.10.2017 tarihinde ABD Posta Servisi'nin Yeni Nesil Dağıtım Aracı Alım Süreci kapsamında ihale mercii tarafından Şirkete siparişi verilen 6 adet prototipin tamamının teslim edildiğini ihale merciinin 6 aylık test süreci sonunda, sürecin son aşamasına geçmeye hak kazanan tedarikçi adaylarından fiyat teklifi sunmalarını talep edeceğini duyurmuştu. İhale merciinin devam eden prototip testlerinin süresini tüm katılımcılar için uzattığı bildirilmiş olup, prototip testlerinin 2018 yılı üçüncü çeyreğinde tamamlanması öngörülmektedir.

Ek olarak Karsan'ın da teklif vermiş olduğu Bükreş'teki 400 otobüslük ihaleyi Otokar kazanmıştır. Kaynak: Dünya
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

Sayfa 5/423 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •