Sayfa 92/423 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 3381 madde; 729 - 736 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by jacin47 Yazıyı Oku
    Arusa06 üslubundan dolayı cevap vermek istemiyorum. Benim yazdığım da ortada senin yazdığında. Okuyanlar zaten araştırırsa dogrusunu bilir.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ya yedirme kardeşim üslubunu ne anlatıyon sen insanların kafasını karistiriyon yok Kıraça yok Karsan millet neyin ne olduğunu biliyor zaten ikisini birbirinden bağımsız bambaşka şeyler gibi anlatıyorsun yani istikbal oda takımı satınca istikbal kazanıyor onun holdingin olan Boydak kazanmiyormu,yada kola satıldığı zaman coca cola firması kazaniyorda Anadolu holding kazanmiyormu,yada garanti bankası kazandığı zaman Doğuş holding kazanmiyormu sana 10 dakikada 100 tane örnek yazarım ben cami duvarı değilim milleti kandırma bende de uzak dur

2. Evet bilip bilmeden konuşmayalım kıraça holding altı şirketi barındıran bir holding karsan da bunlardan birtanesi... Çok net olarak babayiğitin birtanesi kıraça holding... nasıl asuzu değilde anadolu holding ise burada da durum aynı o yüzden arkadaş şüphesinde çok haklı... Aracın bursa da üretilmeyeceği garanti bence karsan da asuzu da bu işten nasiplenemez... Yerli oto büyük ihtimalle lojistik olarak mükemmel, geleceğin otomobil serbest bölgesi olacak olan sakarya/ karasu da üretilecek bu da bmc nin üretimi yapacağına işaret eder... kıraça holding karpart firması ile kaporta yedek parça üretimi ve karsanın tecrübeli mühendisleri ile bu işe müdahil olur gibime geliyor...

Yazdıklarım fikir alışverişine katkı olup yatırım tavsiyesi içermez...

3. Çok cahilce ve gereksiz ilkokul talebesi seviyesinde muhabbet var bir süre izlemede kalicam

4.  Alıntı Originally Posted by arusa06 Yazıyı Oku
    Çok cahilce ve gereksiz ilkokul talebesi seviyesinde muhabbet var bir süre izlemede kalicam
    Herkes cozmuz olayi salla dostum biz kazancimiza bakariz..

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. çok dogru, garanti kazaninca dogus hilding kazaniyor ama dogus holding baska bir istirakinden para kazaninca garanti bundan kazanmiyor.

Haftalık Hisse Yarışmamıza Kurallara uygun 3 hisse seçin
    Bir hafta yarışalım.
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...89#post1985989
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Normalde bu usluptan sonra yazmazdim ama benim basima gelen sizin basiniza da gelmesin diye yaziyorum. Yerli otodan 1 gun once dunya gazetesinin haberine ragmen karsana girdim 30k kardayken satmadim. 14 k da sattim. Sonra yerli oto aciklamasi bitti. Şimdiki aklim olsa o aciklamadan sonra tekrar girmezdim. Çunku o aciklama o haliyle karsan icin belirsiz birsey vaat ediyordu. Yeni sirket kurulacak diyordu bekledigimiz gibi karsan degil kiraca holding diyordu. Buna ragmen tekrar girdim ve zarar ettim. Ben daha uzun sure karsanda kalacagim. Yerli oto sirketine karsan ortak olmasa da buradayim. Cunku vizyonuna guveniyorum. Uzun vadede sorun yok. Ama kisa vadede yapilan aciklamalari yeni sirketle ilgili ortakliklari tam anlamadan karar almayin

8. Polemige girmemek icin bir daha yazmiyorum. Verdigim rahatsizliktan dolayi ozur dilerim.

Sayfa 92/423 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •