Sayfa 96/424 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon
Arama sonucu : 3388 madde; 761 - 768 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. çoğu kisinin stoplosslari patladi.. patlatma hareketiydi bu gün olanlar.ben stoploss bile koymadim..geçmiş olsun arkadaşlar..

2. bende stop loss koymadım. Bence bu hisse teşvik beklentisiyle gelmedi buraya bugün sadece esen rüzgara ayak uydurdu. İşem hacmi ve alış satış dengesi %8 düşüşü desteklemiyor. Bu ay içerisinde ceo atanmasıyla yerli otomobil hayali büyük bir virajı geride bırakıp şirket haline dönüşecek yani ete kemiğe bürünecek. Ben bu amaçla 2,36 da girdim ki bence kırılma noktasıydı. Borsa böyle birşey. Her düşüşte bazıları kağıda küfreder. bazıları hemen kol keser, bazıları ne yapacağını bilemez,bazıları sabreder. Bu hisseye ne amaçla girdiğinize hissenin temeline olan güveninize ve borsada harcadığınız zamana göre değişir. Bir gerçek vardır bekleyen kazanır tersi olursa sadece biraz daha beklemeniz gerekir. Şahsi düşüncelerimdir

3. böyle bir iddia var hadi hayırlısı bakalım

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Guya nisanin ilk haftasi yerli oto sirketi kurulup aciklanacakti ne ses var ne seda anca gazliyolar hergun yeni karsan zedeler aramiza katilio ne zaman ky. Pes eder o zaman bu kagit hakkettigi yere gelir o zamana kadar tek kazanan acikcilar ve traderlar olur...

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Son dakika! 'ABD gemisi Suriye'ye hareket etti: Rus jetleri havalandı

60 adet Tomahawk taşıyan ABD destroyeri Donald Cook'un Kıbrıs'ın Larnaka limanından ayrılarak Suriye karasularına yaklaştığı ve Rus uçaklarının gemiyi 4 defa alçak uçuş ile taciz ettiği öne sürüldü.

ABD'ye ait Donald Cook isimli destroyerin Kıbrıs'ın Larnaka limanından ayrılarak*Suriyekarasularına yaklaştığı öne sürüldü. "Arleigh Burke" sınıfı Donald Cook (DDG-75) adlı füze destroyeri, Tartus'un 100 kilometre açığına kadar geldği ve gemide 60 adet Tomahawk füzesi olduğu iddia edildi.

Rus uçaklarının gemiyi 4 defa alçak uçuş ile taciz ettiği de gelen bilgiler arasında yer alıyor.

*

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Valla ABD/RUSYA itdalasina devam ettiği sürece endeks daha çok sallanır. Yerli oto vs hikayede kalır

7.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Valla ABD/RUSYA itdalasina devam ettiği sürece endeks daha çok sallanır. Yerli oto vs hikayede kalır

aynen dolarda 4.07yi asti bakalim carsi karisacak gibi ama bunlarin sagi solu belli olmaz...

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 96/424 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •