Sayfa 291/423 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon
Arama sonucu : 3381 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. 1.20 lerden 2 lira hedef ile almistim bugun nerelere cikti bol kazanclar

2. Gunluk satta,.. fazla bir sey soylemeye gerek yok... 3.19 orta bollinger uzerine oturmus,.. 26 gunluk ortalama ve destek 3.00 tl da...
    Asagi kirarsa flama bozulur,.. Bir alt Fibonacci 2.82 devreye girer. Ben zannetmiyorum... 3.10 civarinda saatlik grafikte 200 luk AO var,.. en kotu oralardan konsolide olacagini dusunuyorum... Bu ihale sonucu da hemen 3 gunde gelmez elbet, o arada sindirmesini yapiyor...

YTD
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

3. Yukselis teyidi icin kisada 3.27 , gunlukte 3.35 ustu kapanis ariyoruz...

YTD...
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

4. 3.20 ustune atıp kalmalı

5. bıkac gundur aynı senaryo var kagıtta. sabah yukselıs var gıbı aksama dogru kapanıs hep asagı oluyor. ozellıkle son bı saat falan bayagı asagı kırıyor. kopyası oldu kac gundur. bu saglıklı mıdır ? mal mı yedırıyolar sabah yukseltıp aksam verıyolarmı malı. artık bı sıcrama yapsa ıyı olacak.

6. sayın architecht bugun hısseye gelen haberlerle ılglı yorum alabılırmıyız

7.  Alıntı Originally Posted by Bluemoon03 Yazıyı Oku
    sayın architecht bugun hısseye gelen haberlerle ılglı yorum alabılırmıyız
    Soru bana değil ama kendimce cevabim: şirket iş yapıyor. Ham madde vs. İçin para tedarik etti Şirkete güven olduğundan borç alabildi. Öte yandan hisselerin %63 ünü toplayan ak yatırım durumu ilginçleştiriyor. Varlık fonu da ak yatırımı kullanıyor. Acaba toplayıp arabayı buna mı ürettirecekler şimdilik? Olmayabilir tabi. Ama sonuç olarak her türlü hisseye güvenenler var. Ytd.

8. Evet katiliyorum,.. sirket atilim icinde, bildigimiz kadariyla daha kapasitesini dolduracak siparis olmamasina ragmen, belki bilinen bir sey var da usa ihale icin orada imalat konusunda hazirlik mi var diyorum. Sonucta yatirim gerekecek... Sirkete guven olmasi ve borclanabilmesi guzel bir sey... Bu arada tabi dort gozle yeni siparis haberlerini bekliyoruz...

Sayfa 291/423 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •