Sayfa 401/423 İlkİlk ... 301351391399400401402403411 ... SonSon
Arama sonucu : 3379 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. Çok defansif bir patronumuz var bize ofansif bir patron lazım , sadece kendi düşüncelerim İnan Kıraç artık kenara çekilip işleri Kızı İpek e bırakmalı yani şunu demek istiyorum tahtada bir racon vardır şöyle Amerika ihalesini kaybettik yaklaşık 4 taban yedik amenna fakat külliyede Reis Otonom Atak Elektriğin Lansmanının yaptı tavan gelmedi bu işler tamamen ticaret ağlakına kalmış şeyler nasıl kötü haber geldiğinde tabana müsade ediyorsan külliyede ki lansmandada tavan yaptırmalısın . Üç beş çırak tahtacıyla olmaz bu işler ama biraz Karsanı küçük duruma düşürmeyin küçük normal bir şirket nasıl durduk yere kopuyorsa seninde bu ilk yaptık dediğin elektrikli aracı hakettiği yere getirmelisin basitmi değil birde çoğunluk hisseleri geri alıyorsun yine hareket yok bunu ben sormuyorum küçük orta ölçekli yatırımcı soruyor bırakın bu yatırımcı silkeleme bezdirme işlerini , Karsan ızdırap değil keyif tahtası olsun... Anlayana

2. 👍👏👏 Tebrikler. Çok güzel ifade etmişsiniz.

3. #KARSN battımı? Noldu böyle götün götün gidiyor?

4. Gel 4'ün altına da rahatla. Bir ihaleyi kaybetti diye sanki fabrika battı.

5. Nasıl bir forum burası. Kimseden çıt çıkmıyor.

6. Hissede de burası gibi fırtına öncesi sessizlik var. Hayırlısı bakalım. 🤔

7. 4.55'den 4.38'e helal olsun. Tahtacı güzel trade yapıyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    salınada salınada gel güzelim... yine bana gel...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Sayfa 401/423 İlkİlk ... 301351391399400401402403411 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •