Sayfa 400/423 İlkİlk ... 300350390398399400401402410 ... SonSon
Arama sonucu : 3381 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. 4,33 ve 4.43 dahil ara kademelerde de hiç işlem olmamış
    Türkiye'de borsa garip yok karanlık oda yok gizli veriler
    Geçen hafta borsa neden düştü şimdi neden artıyor

2.  Alıntı Originally Posted by Barbi Yazıyı Oku
    Bu gün yeni giriş yapanlara, maliyet düşürenlere ve satış yapmayıp tahtaya sahip çıkan ortaklara slm olsun. %90 tahminimce bugün artık trend desteğinden dönüş yaptığını düşünüyorum. 3,50 stop ilk direnç 4,45 ve ikinci direncimiz 4,80 önümüzdeki günlerde herkesin yüzü Güler inşallah
    Aleykum selam.Krsn geleceğin kağıdı.Kısa vade girenlere bi sürpriz yaptı.ben de yakın zamanda 5 liralara geleceğini düşünüyorum.YTD.

Taşınan Açıklar

4. Saatlikte güzel bir çanak yapmış kısa vade çanağı katlar inşallah varış hedefi 5,50 gözüküyor

5.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Taşınan Açıklar
    Merhaba bu listede Karsan için teklif edilen gerçeklelen rakamlardan ne anlamak lazım
    Aracı kurumdan bir kaç e-posta gelmişti ödünç işlemleri için
    Hiç işlemim olmadı
    274-286M

6. * * Karsan Otomotiv (KARSN, Pozitif): Karsan Otomotiv, geçen yıl son* çeyrekte açıkladığı 2,4 mn TL’lik net zararın aksine yılın son* çeyreğinde 14 mnTL net kar açıkladı. Yılın son çeyreğinde net satış* gelirleri, yıllık %6,9 artışla 570 mn TL seviyesinde gerçekleşti. FAVÖK ise 4Ç20’de yıllık %108,8 artışla 162,2 mn TL seviyesinde* gerçekleşti. Piyasa beklentisi bulunmasa da, yıllık bazda net zarardan* kara geçilmesi ve yıllık bazda marjlarda görülen güçlü artışlar* doğrultusunda sonuçların hisse performansına etkisini pozitif olarak* değerlendiriyoruz.
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

7. Neden karsn diyoruz , ilkleri gerçekleştirdiği için yatırımcıdan tam güven alan bistteki ender şirketlerden bir tanesi, kısa vade değil orta ve uzun vade neler yapabileceğini herkes bilmekte, 2020 son çeyrek bilançosu güzel, kimine göre iyi gözükmesede uzun yıllardır işte bu ilkleri gerçekleştirmek için yatırımlar yaptı borçlandı zor günlerdi evet hiç kolay değil şimdi artık şirket yavaş yavaş satışlarını ve karlılığını daha da artıracaktır. Önemli olan bir diğer konu temel analizine baktığımızda son gelene bakamadım fakat döviz borcu baya azalmıştı belki bu sene döviz artısına geçebilir . Esas öncülük eden ülkeler elektrikli ve otonom araçlara İskandinav ülkeleridir güzel siparişler gelecektir özellikle Norveç ten ben daha fazla umutluyum daha sonra İsveç ve Finlandiya geliyor . Bir de şu var bildiğim kadarıyla Atac Elektrıc normal hayatta yani durak durak semtler arası çalışması için özel izinlerin alınması ve onaylanması gerekekmektedir. Bu onaylar gelecek önümüzdeki günlerde yada aylarda işte o zaman Mars yolculuğumuz başlar. Not:Otonom Atac Elektrık en çok şuan Üniversite kampüsleri ve Havalimanları vb. yerlerde hizmet verecektir.

8. Hisseyi 3 gündür saldılar aşağıya. Bilanço beğenilmedimi? ABD ihalesini kaybetmiş sanırım? 3 lü rakamlara geri dönecek bu gidişle.

Sayfa 400/423 İlkİlk ... 300350390398399400401402410 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •