Sayfa 211/423 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon
Arama sonucu : 3378 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. karsan

Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Ben de gireceğim.
    1,26 şu an.
    Bize 1tl den verecek. %50 hisselerimiz artacak.
    Bence girilir.
    Ama karar sizin.
    Y.T.D.
    hocam teşekkürler

2. 1.40 ustune atıp kalırsa tavan muhtemel olabilir ytd

3. yıllarca yatırımcısına hiçbir şey vermeyen bu hisse şimdi utanmadan yatırımcısından para istiyor.

4.  Alıntı Originally Posted by nicome Yazıyı Oku
    yıllarca yatırımcısına hiçbir şey vermeyen bu hisse şimdi utanmadan yatırımcısından para istiyor.
    Gayet normal bir bist uygulaması. Devlet büyüklerimiz biraz da bu patronları incelese...

5. Şimdi değil bunlar sürekli bedelli artırımı yapıyorlar, sürekli zarar açıklıyorlar.Bakmayın son açıkladıkları kâra, inanıp hisseye borsada itibar eden oldu mu.
    Bu tip şirketler ancak anlık verilerini yatırımcıya kapatan BİST a kote olup yatırımcıyı sömürür.
    Bu şirketin hissesini alan yatırım yapmış olmuyor şirketin finansmanına bozulan mali yapısına katkı sağlamış oluyor vesselam.
    Çok yazık anlık borsa verilerinin kapatılması da bu tip şirketlerin borsada işlem görmesi de.

6. Eposta olarak mkk den şöyle bir mesaj geldi.

Mali Hak Kullanım Güncelleme

KARSAN OTOMOTİV SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. tarafından KARSAN OTOMOTİV hisse senedi için bedelli sermaye artırım bilgilerinde güncelleme yapılacaktır.

Saygılarımızla.
    Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş.

Bunun ne anlama geldiğini ya da altından ne tür bir güncelleme çıkar bilgi sahibi olan var mı?

7.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Dün sayfaya yazmıştım,bedelli bölünecek 1.18 açılış fiyatı olacak diye.Bedelliye katılmak istiyordum ancak içimden bir ses satmamı söyledi ben de elimden çıkardım.Rüchanları da sattım.Karsn eski fiyatına göre 1.41 kapatmış oldu.Elinde lot miktarını 0,5 ile çarparak kaç TL hesabında para bırakman gerektiğini bulabilirsiniZ.1000 lota 500 yada 10.000 lota 5000 gibi.
    Almadıgın bedellileri satamazsın, Aracı kurumuna sor. 28.11 den sonraki Borsa acılışında satabilirsin. Yani Anaları satar, Yavruları satamazsın

8.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Almadıgın bedellileri satamazsın, Aracı kurumuna sor. 28.11 den sonraki Borsa acılışında satabilirsin. Yani Anaları satar, Yavruları satamazsın
    Almadığınız derken,ben de zaten vardı hisse ve bölündü,yavrularını da aracı kurum aracılığı ile sattım çünkü internetten satış yapılmıyordu.Çok erken verdim yalnız.kağıt eski fiyata göre 1.60 ı görmüş oldu

Sayfa 211/423 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •