Sayfa 210/423 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon
Arama sonucu : 3380 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. KARSN.E %50 Bedelli, Bölünme sonrası Teorik Fiyat: 1,18 TL (Teorik fiyat, fiyat adımına yuvarlanmamıştır.)
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

2. Bölündü rücan hakkı tavan yaptı. Hatta %40
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3. Hocam elimde karsan hissesi var,bedelli girsemmi ,girmesemmi,yardımcı olurmusunuz

Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Bölündü rücan hakkı tavan yaptı. Hatta %40
    Hocam elimde karsan hissesi var,bedelli girsemmi ,girmesemmi,yardımcı olurmusunuz

4. Hocam elimde karsan hissesi var,bedelli girsemmi ,girmesemmi,yardımcı olurmusunuz

5.  Alıntı Originally Posted by nurettin2000 Yazıyı Oku
    Hocam elimde karsan hissesi var,bedelli girsemmi ,girmesemmi,yardımcı olurmusunuz
    Ben de gireceğim.
    1,26 şu an.
    Bize 1tl den verecek. %50 hisselerimiz artacak.
    Bence girilir.
    Ama karar sizin.
    Y.T.D.

6.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Ben de gireceğim.
    1,26 şu an.
    Bize 1tl den verecek. %50 hisselerimiz artacak.
    Bence girilir.
    Ama karar sizin.
    Y.T.D.
    Arkadaşlar bir sorum olacak,ben bugün mevcut hisseleri sattım,Ancak mevcutta rüchanlılar duruyor.Dolayısıyla hesapta bedelli yapacak para da fazlasıyla oluştu.Rüchanları satmasam bedelliye girip rüchanların yarısını 1 Tl den alabilirim doğru mu?yoksa rüchanları da mı satmak zorundayım?yol gösterebilecek var mı

7. KARSAN OTOMOTİV sermaye artırımı nedeniyle 14/11/‪2019 - 28‬/11/2019 tarihleri arasında rüçhan hakkı kullandırma kararı almıştır. Bu şirketle ilgili rüçhan hakkı işlemlerini 28/11/2019 tarihi saat 16:00 topluca sonuçlanacaktır. Bu nedenle belirtilen tarihten önce; a) Rüçhan hakkını kullanma, b) Kısmen kullanma, c) Hiç kullanmama şeklindeki tercihinizi; aracı kurumunuza başvurarak bildirmeniz beklenmektedir. Rüçhan hakkını yatırım hesabınız aracılığıyla kullanacaksanız 28/11/2019 tarihi, saat 16:00 kadar aracı kurumunuzun belirttiği tutarı hesabınıza yatırmanız gerekecektir.Talimatınıza uygun tutar hesabınızdan tahsil edilecektir. Kullanmak istemediğiniz rüçhan hakkı kuponlarının, Borsa'da satışı için son gün olan 22/11/2019 tarihine kadar satış talimatı verebilirsiniz. Rüçhan hakkı konusunda hiçbir tercih bildirmemeniz halinde aracı kurum ile yapmış olduğunuz Çerçeve Sözleşmenizle tanıdığınız takdir yetkisi kullanılacaktır. Rüçhan hakkı kullanılacak olan pay senedi, Borsa'da ödeyeceğiniz rüçhan bedeline çok yakın fiyatlarla işlem görmektedir.Bu nedenle Borsa fiyatlarını dikkate alarak rüçhan hakkı kullanma kararınızı vermeniz yerinde olacaktır.

8. Dün sayfaya yazmıştım,bedelli bölünecek 1.18 açılış fiyatı olacak diye.Bedelliye katılmak istiyordum ancak içimden bir ses satmamı söyledi ben de elimden çıkardım.Rüchanları da sattım.Karsn eski fiyatına göre 1.41 kapatmış oldu.Elinde lot miktarını 0,5 ile çarparak kaç TL hesabında para bırakman gerektiğini bulabilirsiniZ.1000 lota 500 yada 10.000 lota 5000 gibi.

Sayfa 210/423 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •