Sayfa 286/422 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon
Arama sonucu : 3376 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

Bu ralli ye bir cok ky katilmadi. Pahali mi geliyor ki insanlara ? Hergun göstere göstere cikti. Tepe fiyatınıda kırmış. Cok sevdiğim bir borsa kitabında ky nin durumunu iyi özetlemiş.

SM-G970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Üstadlar üsteki haber nasıl bir haber bir yorumunuz olurmu? Ytd

Alıntı Originally Posted by gsk1975 Yazıyı Oku
    Üstadlar üsteki haber nasıl bir haber bir yorumunuz olurmu? Ytd

Haberde elektrikli dagıtım araclarına ciddi bir yatırım sozkunu olacakmıs, yaklaşıkta ihalenin en az % 30 u elektrikli araçlardan olması planlanıyor ve bildiğim kadarıyla teklifler içerisinde gerçekte elektrikli araç üretebilen ve bunun satısını yapabilen tek şirket Karsan, yanlışım varsa lutfen düzeltin.
    35 yıllık ortalama kullanılmıs araç filosunun artık cok ciddi artan bakım maliyeti mevcut diyor.

4. Yuzde 30 degil. En az yuzde 70i elektrikli olacak. Bu Forum bu yuzden guzel dogru bilgi paylasimi yapmak icin..
     Alıntı Originally Posted by acidburns Yazıyı Oku
    Haberde elektrikli dagıtım araclarına ciddi bir yatırım sozkunu olacakmıs, yaklaşıkta ihalenin en az % 30 u elektrikli araçlardan olması planlanıyor ve bildiğim kadarıyla teklifler içerisinde gerçekte elektrikli araç üretebilen ve bunun satısını yapabilen tek şirket Karsan, yanlışım varsa lutfen düzeltin.
    35 yıllık ortalama kullanılmıs araç filosunun artık cok ciddi artan bakım maliyeti mevcut diyor.
    SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. *"Moving Forward Act would require USPS to replace its fleet of Grumman Long-Life Vehicles with at least 75% “electric or zero-emission vehicles.”

Enaz 75% Elektrikli veya sifir emisyonlu arac olacal diyor. Sifir emisyon demek zaten elektrikliden baskasi olamaz..

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Karsan ortağı ve geleceğinin güzel olacağını düşünen biri olarak... gönül isterdiki yanılmayın ama ne yazık ki yanılıyorsunuz... rakip firma adlarının sonuna electric vehicle, van, truck, army truck ne yazarsanız yazın görselde aratın aktif ve satışta olan birçok model görürsünüz... oshkosh un arkasında ford gibi bir dev var elektrikli askeri araç bile üretiyor... mahindra yı zaten biliyoruz üretim kapasitesi fazlası ile var ve sahibi dünyanın en zenginleri listesinde sürekli sırf prestij için bile bu ihaleyi isteyebilir... Workhorse diğerlerine nazaran karsan ile birlikte sönük kalıyor kapasite ve şirket büyüklüğü açısından hatta karsandan bile kötü borç batağı içinde özkaynakları yemiş... Bu arada workhorse da bmw ile anlaşmış hibrit ve elektrikli motor konusunda... Bence bizim en büyük artımız modelimizin diğer modellere göre amerikan tarzına yakın oluşu ve morgan olson ile ortak katılmamız yoksa bu işin altından kalkmamız mümkün değil... Ayrıca bu kadar laf kalabalığı yapmama da gerek yoktu ) abd de herşey lobidir... lobisi kuvvetli olan kazanacak bence...
     Alıntı Originally Posted by acidburns Yazıyı Oku
    yatırım danışmanı değilim dolayısı ile yazdıklarım yanlızca şahsi fikirlerim olup yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır

7. Bugün ekrana bakamadım. Şimdi baktım ne güzelmiş stres yok birşey yok. Bu hafta beklemeye devam etmek istiyorum, haftaya bugün yada salı çıkmayı düşünüyorum duruma gore.

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Sayfa 286/422 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •