Sayfa 274/423 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon
Arama sonucu : 3381 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. Sabredebilirsek temmuza 2 üzerinde gireriz inşallah

2. Bence bunlar temenni. Ve bu hayatta gördüğüm en fazla tmenni boşa çıkaran kağıt. Demeyin bence öyle. Olmaz diye değil

3. Merril yine 6 milyon 400 bin alıp 6 milyon 422 bin satmış.
    Kedi buysa ciğer nerde?
    Bu spk sadece yerli speklere mi ceza veriyor???

4.  Alıntı Originally Posted by Derida Yazıyı Oku
    Bence bunlar temenni. Ve bu hayatta gördüğüm en fazla tmenni boşa çıkaran kağıt. Demeyin bence öyle. Olmaz diye değil
    Benim kadar hayal kırıklığına uğrattığı kimse yoktur 🙂 ha kazanmadım mı? Tabiki kazandım. Trade konusunda hep iyi olmuşumdur ve en çok kazandığım kağıt karsandır. Ama ne zaman hadi inşallah desem yanıltmıştır. Karsan çok can yakmış orta derecede spekülatif sicili bozuk bir kağıt. Şirket bugüne kadar iyi yönetilmedi hayal peşinde koştu. Ama nerden bakarsanız köklü bir aileye ait ve daha gerçekçi hedeflerle daha genç ve parlak yöneticiler geldi. Bu kezde atılım yapamazsa bu gerçek bir hayal kırıklığı olur. Öncekiler gibi görünen beklenen bir şey olmaz. BMW ye elektrikli jest vermişler. BMW kendisi shuttle aracı olarak kullanmaya başlamış dün

5. Hayal kırıklığı benimde coktur. Ama buna rağmen al satla bunu aşabilmeniz sizin başarınız, tebrikler. Ben de şöyle bircdüşünce oluştu, en az güvenilen hisse senedi belki, ve artık onun zamanı geliyor, tamamen kendi uzun yıllara dayanan hayal kırıklığımın deneyimi ;)

6. Aynı şekilde bir şans daha verip uslanmayarak uzun vade bekleme kararı aldım. Hisse net bomboş ky yok gibi geliyor ama yeni borsaya girenler Twitter'da telegramda tavanci abilerinin gruplarında. Biraz baktımda geçen hafta 1.80 lerden atlayan çok olmuş. Onları dökmeden yukarı gitmez.

7. Karsan, Otonom Atak Electric'te İlk Siparişi Aldı- Basın Açıklaması

Kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Türkiye'de ürettiği elektrikli toplu taşıma araçlarını dünyaya ihraç eden Karsan, otonom sürüş özellikleri kazandırmak için çalışmalara başladığını duyurduğu Otonom Atak Electric'te, ilk siparişi aldı. Romanya'nın lider teknoloji şirketlerinden BSCI, Ploeşti şehrindeki Endüstri Parkı içinde kullanılmak üzere bir adet Otonom Atak Electric siparişi verdi. Proje kapsamında tanımlanmış bir alanda pilot servis hizmeti verecek olan Otonom Atak Electric, yıl sonuna kadar BSCI firmasına teslim edilecek. Teknoloji alanında birçok önemli ilke imza atan Karsan, Romanya'ya gerçekleştireceği teslimatla birlikte, 8 metre sınıfında Avrupa'da ilk otonom proje satışını gerçekleştirmiş olacak.

50 yılı aşkın süredir otomotiv sanayinde Türkiye'nin tek bağımsız çok markalı araç üreticisi konumunda yer alan Karsan, yine bir Türk şirketi olan ADASTEC ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, Seviye-4 otonom sürüş çalışmalarına başladığı Atak Electric modelinde ilk siparişini kısa süre içerisinde aldı. Romanya'nın lider teknoloji şirketlerinden BSCI, ülkenin Ploeşti şehrinde yer alan Endüstri Parkı içinde kullanılmak üzere bir adet Otonom Atak Electric siparişi verdi. Proje kapsamında, Endüstri Parkı içerisinde tanımlanmış bir alanda pilot servis hizmeti verecek olan Otonom Atak Electric, yıl sonuna kadar BSCI firmasına teslim edilecek.

"Otonom Atak Electric'e Avrupa'dan ilk sipariş"

Dünyayı etkisi altına alan Yeni Tip Koronavirüs (Covid-19) salgınına rağmen Karsan ailesinde yenilikçi üretim heyecanının sürdüğüne değinen Karsan CEO'su Okan Baş, "Seviye-4 otonom sürüş özellikleri kazandırmayı hedeflediğimiz Otonom Atak Electric'te, kısa süre içerisinde Avrupa'nın dikkatini çektik ve Romanya'nın önemli teknoloji şirketlerinden birisi olan BSCI'dan siparişimizi aldık. Bu sipariş, projeye olan inancımızı daha da kuvvetlendiriyor. Ağustos ayında prototipini tamamlayacağımız Otonom Atak

8. karsan yepyeni bir kulvarda ilerliyor..temeli gittikçe iyiye gidecek..bilançolarında bu virüsün de bitmesi ile güzel karlar görmeye başlayacağız....elektrikli otobüs bir prestijdir ,referanstır...bu karsana güzel kapılar açacak...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 274/423 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •